FK Slavia Orlová Lutyně

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalového klubu
FK Slavia Orlová Lutyně
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Příští zápas

Břidličná vs FK Slavia Orlová Lutyně

Datum a čas konání: 26.5.2018 17:00

Rozpis nového ročníku KRAJ 2017/2018

Rozpis nového ročníku KRAJ 2017/2018
kolo DEN DATUM hod MUŽI   BUS VÝSLEDEK
1 Sobota 5.8. 17:00 ORLOVÁ BÍLOVEC    
2 Neděle 13.8. 17:00 FRENŠTÁT ORLOVÁ 14:30  
3 Sobota 19.8. 17:00 ORLOVÁ BRUNTÁL    
4 Neděle 27.8. 17:00 KRNOV ORLOVÁ 14:30  
15 Středa 30.8. 17:00 HÁJ ORLOVÁ 14.30  
5 Sobota 2.9. 16:30 ORLOVÁ VRATIMOV    
6 Sobota 9.9. 16:30 ORLOVÁ Č.TĚŠÍN    
7 Sobota 16.9. 16:00 STARÁ BĚLÁ ORLOVÁ 14:15  
8 Sobota 23.9. 16:00 ORLOVÁ P.POLOM    
9 Sobota 30.9. 15:30 ŠENOV ORLOVÁ auta  
10 Sobota 7.10. 15:00 ORLOVÁ HEŘMANICE    
11 Sobota 14.10. 15:00 ČELADNÁ ORLOVÁ 12:45  
12 Sobota 21.10. 14:00 ORLOVÁ BŘIDLIČNÁ    
13 Sobota 28.10. 14:00 DĚTMAROVICE ORLOVÁ auta  
14 Sobota 4.11. 14:00 ORLOVÁ POLANKA    
               
        DOROST      
2 Sobota 12.8. 13:00 STARÉ MĚSTO ORLOVÁ 11:00  
3 Neděle 20.8. 10:00 ORLOVÁ HORNÍ ŽUKOV    
4 Sobota 26.8. 10:00 ČESKÝ TĚŠÍN ORLOVÁ 8:15  
15 Středa 30.8. 17.00 STARÝ JIČÍN ORLOVÁ 14:45  
5 Neděle 3.9. 10:00 ORLOVÁ VOLNO    
1 Středa 6.9. 16:30 ORLOVÁ KOPŘIVNICE    
6 Neděle 10.9. 10:00 ORLOVÁ BRUŠPERK    
7 Neděle 17.9. 13:00 BYSTŘICE ORLOVÁ 10:30  
8 Neděle 24.9. 10:00 ORLOVÁ BOHUMÍN    
9 Sobota 30.9. 14:30 FRÝDLANT ORLOVÁ 12:15  
10 Neděle 8.10. 10:00 ORLOVÁ I.PETROVICE    
11 Sobota 14.10. 12:45 TOŠANOVICE ORLOVÁ 10:30  
12 Neděle 22.10. 10:00 ORLOVÁ FRYČOVICE    
13 Neděle 29.10. 13:30 MFK HAVÍŘOV B ORLOVÁ 12:15  
14 Neděle 5.11. 10:00 ORLOVÁ DĚTMAROVICE    
               
        ŽÁCI      
5 Sobota 2.9. 9:00+10:45 ORLOVÁ STARÉ MĚSTO    
6 Sobota 9.9. 9:00+10:45 ORLOVÁ STAŘÍČ    
7 Neděle 17.9. 9:30+11:15 LOKO PETROVICE ORLOVÁ 8:15  
8 Sobota 23.9. 9:00+10:45 ORLOVÁ VOLNO    
9 Sobota 30.9. 9:00+10:45 JABLUNKOV ORLOVÁ 6:30  
4 Neděle 8.10. 9:00+10:45 ČESKÝ TĚŠÍN ORLOVÁ 7:15  
3 Sobota 14.10. 9:00+10:45 ORLOVÁ TĚRLICKO    
2 Sobota 21.10. 9:00+10:45 BOHUMÍN ORLOVÁ 7:45  
1 Sobota 28.10. 9:00+10:45 ORLOVÁ DOBRÁ    
               

Diskuze

Poslední zápas

FK Slavia Orlová Lutyně
SK Čeladná
2:3
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Dětmarovice 26 63:29 59
2. SO Bruntál 26 59:29 57
3. Heřmanice 26 68:26 56
4. Háj ve Slezsku 26 67:41 53
5. Pustá Polom 26 54:28 47
6. SK Čeladná 26 74:41 44
7. SK Polanka 26 46:46 38
8. Stará Bělá 26 37:51 32
9. Břidličná 26 46:67 30
10. Krnov 26 48:60 29
11. SK Frenštát 26 53:60 28
12. FC Bílovec 26 40:58 28
13. SK Šenov 26 46:62 27
14. Český Těšín 26 28:49 25
15. FK Slavia Orlová Lutyně 26 32:75 21
16. Vratimov 26 43:82 20

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

26.05.2018 Dominik Cyr (10)
01.06.2018 Filip Otýpka (10)
02.06.2018 Jan Motloch (18)
02.06.2018 Patrik Trampler (17)
03.06.2018 Emil Richter (44)
09.06.2018 Martin Jež (19)
18.06.2018 Jakub Ganobčík (19)
18.06.2018 Miroslav Macháček (37)
22.06.2018 Daniel Vróbel (12)
22.06.2018 Tomáš Vítek (15)
TOPlist

Počet návštěv: 82278
Posledních 30 dnů: 2042 | Posledních 7 dnů: 506 | Poslední den: 43

© 2018 FK Slavia Orlová Lutyně | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne