FK Slavia Orlová Lutyně

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slavia Orlová Lutyně
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Příští zápas

Mládež nově pod MSK ORLOVÁ+ROZLOSOVÁNÍ

Mládež nově pod MSK ORLOVÁ+ROZLOSOVÁNÍ

Naše mládež především však starší,mladší přípravka a benjamínci vstupují do Městského sportovního klubu-MSK Orlová.Tréninky i nadále probíhají v areálu FK Slavia Orlová-od srpna 2017 starší přípravka pod vedením trenéra Lumíra Kalemby-každé pondělky a středy od 16.30.Mladší přípravka pak pod vedením trenéra Tomáše Stankuše.Benjamínci pak pod vedením trenérů Františka Pejchala a Terezy Turazové.Rozlosování starší I MLADŠÍ přípravky uvádíme zde dole.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA          
          BUS VÝSL.
1 31.8. 17.00 FK BOSPOR BOHUMÍN MSK ORLOVÁ 15.45  
2 7.9. 16.30 MSK ORLOVÁ VĚŘNOVICE    
3 14.9. 16.30 DĚTMAROVICE MSK ORLOVÁ 15.30  
4 21.9. 16.30 MSK ORLOVÁ VOLNO    
5 28.9. 16.30 MSK ORLOVÁ I.PETROVICE    
6 5.10. 16.00 VIKTORIE BOHUMÍN MSK ORLOVÁ 14.45  
7 12.10. 15.30 MSK ORLOVÁ ZÁBLATÍ    
8 19.10. 15.30 MFK HAVÍŘOV A MSK ORLOVÁ 14.15  
9 26.10. 15.00 MSK ORLOVÁ DOLNÍ LUTYNĚ    
             
             
DATUM POŘADATEL   MLADŠÍ PŘÍPRAVKY   BUS  
4.9 DĚTMAROVICE 16.30 MSK ORLOVÁ DĚTMAROVICE 15.30  
    17.00 MSK ORLOVÁ ALBRECHTICE    
    17.30 MSK ORLOVÁ H.BLUDOVICE    
11.9 INTER PETROVICE 16.30 MSK ORLOVÁ KARVINÁ A  15.30  
    17.00 MSK ORLOVÁ INTER PETROVICE    
    17.30 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV B    
18.9 MSK ORLOVÁ 16.00 MSK ORLOVÁ D.DATYNĚ    
    16.30 MSK ORLOVÁ KARVINÁ B    
    17.00 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV A    
25.9 MFK KARVINÁ B 16.00 MSK ORLOVÁ KARVINÁ B 15.00  
    16.30 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV B    
    17.00 MSK ORLOVÁ TĚRLICKO    
2.10 TJ PETŘVALD 15.30 MSK ORLOVÁ FK BOHUMÍN 14.30  
    16.00 MSK ORLOVÁ TJ PETŘVALD    
    16.30 MSK ORLOVÁ SN HAVÍŘOV    
10.10 MSK ORLOVÁ 15.30 MSK ORLOVÁ H.ŽUKOV    
    16.00 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV A    
    16.30 MSK ORLOVÁ TĚRLICKO    
             

Diskuze

Poslední zápas

FC Bílovec
FK Slavia Orlová Lutyně
0:1
Podrobnosti

Tabulka

1. Heřmanice 16 47:18 36
2. SK Dětmarovice 16 39:17 35
3. SO Bruntál 16 36:23 34
4. Háj ve Slezsku 16 46:30 32
5. SK Čeladná 16 51:21 31
6. Pustá Polom 16 35:19 30
7. SK Frenštát 16 44:31 25
8. SK Polanka 16 29:25 25
9. SK Šenov 16 29:34 20
10. Břidličná 16 30:48 19
11. Krnov 16 29:38 18
12. Stará Bělá 16 26:34 17
13. FC Bílovec 16 22:43 12
14. FK Slavia Orlová Lutyně 16 16:41 12
15. Český Těšín 16 14:40 9
16. Vratimov 16 28:59 9

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

16.12.2017 Radek Ferko (9)
18.12.2017 Tomáš Cerman (14)
20.12.2017 Vladimír Mudroch (14)
21.12.2017 Martin Kempný (29)
23.12.2017 Roman Teplanský (14)
25.12.2017 Martin Velký (39)
26.12.2017 Mikuláš Sokol (11)
01.01.2018 Petr Pavlík (18)
01.01.2018 Mikuláš Sokol (33)
03.01.2018 Dominik Weiss (15)
TOPlist

Počet návštěv: 70138
Posledních 30 dnů: 1367 | Posledních 7 dnů: 373 | Poslední den: 36

© 2017 FK Slavia Orlová Lutyně | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne