FK Slavia Orlová Lutyně

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slavia Orlová Lutyně
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Příští zápas

Krnov vs FK Slavia Orlová Lutyně

Datum a čas konání: 27.8.2017 17:00

Mládež nově pod MSK ORLOVÁ+ROZLOSOVÁNÍ

Mládež nově pod MSK ORLOVÁ+ROZLOSOVÁNÍ

Naše mládež především však starší,mladší přípravka a benjamínci vstupují do Městského sportovního klubu-MSK Orlová.Tréninky i nadále probíhají v areálu FK Slavia Orlová-od srpna 2017 starší přípravka pod vedením trenéra Lumíra Kalemby-každé pondělky a středy od 16.30.Mladší přípravka pak pod vedením trenéra Tomáše Stankuše.Benjamínci pak pod vedením trenérů Františka Pejchala a Terezy Turazové.Rozlosování starší I MLADŠÍ přípravky uvádíme zde dole.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA          
          BUS VÝSL.
1 31.8. 17.00 FK BOSPOR BOHUMÍN MSK ORLOVÁ 15.45  
2 7.9. 16.30 MSK ORLOVÁ VĚŘNOVICE    
3 14.9. 16.30 DĚTMAROVICE MSK ORLOVÁ 15.30  
4 21.9. 16.30 MSK ORLOVÁ VOLNO    
5 28.9. 16.30 MSK ORLOVÁ I.PETROVICE    
6 5.10. 16.00 VIKTORIE BOHUMÍN MSK ORLOVÁ 14.45  
7 12.10. 15.30 MSK ORLOVÁ ZÁBLATÍ    
8 19.10. 15.30 MFK HAVÍŘOV A MSK ORLOVÁ 14.15  
9 26.10. 15.00 MSK ORLOVÁ DOLNÍ LUTYNĚ    
             
             
DATUM POŘADATEL   MLADŠÍ PŘÍPRAVKY   BUS  
4.9 DĚTMAROVICE 16.30 MSK ORLOVÁ DĚTMAROVICE 15.30  
    17.00 MSK ORLOVÁ ALBRECHTICE    
    17.30 MSK ORLOVÁ H.BLUDOVICE    
11.9 INTER PETROVICE 16.30 MSK ORLOVÁ KARVINÁ A  15.30  
    17.00 MSK ORLOVÁ INTER PETROVICE    
    17.30 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV B    
18.9 MSK ORLOVÁ 16.00 MSK ORLOVÁ D.DATYNĚ    
    16.30 MSK ORLOVÁ KARVINÁ B    
    17.00 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV A    
25.9 MFK KARVINÁ B 16.00 MSK ORLOVÁ KARVINÁ B 15.00  
    16.30 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV B    
    17.00 MSK ORLOVÁ TĚRLICKO    
2.10 TJ PETŘVALD 15.30 MSK ORLOVÁ FK BOHUMÍN 14.30  
    16.00 MSK ORLOVÁ TJ PETŘVALD    
    16.30 MSK ORLOVÁ SN HAVÍŘOV    
10.10 MSK ORLOVÁ 15.30 MSK ORLOVÁ H.ŽUKOV    
    16.00 MSK ORLOVÁ HAVÍŘOV A    
    16.30 MSK ORLOVÁ TĚRLICKO    
             

Diskuze

Poslední zápas

FK Slavia Orlová Lutyně
SO Bruntál
1:4
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Čeladná 3 18:2 9
2. SO Bruntál 3 12:4 9
3. SK Šenov 3 9:0 7
4. SK Frenštát 3 10:2 7
5. SK Dětmarovice 3 6:3 7
6. Háj ve Slezsku 2 7:2 6
7. Stará Bělá 3 8:4 6
8. Heřmanice 3 8:6 3
9. SK Polanka 3 6:8 3
10. FK Slavia Orlová Lutyně 3 3:11 3
11. Krnov 2 4:6 1
12. FC Bílovec 3 3:7 1
13. Český Těšín 3 3:9 1
14. Pustá Polom 2 1:7 0
15. Vratimov 2 2:9 0
16. Břidličná 3 0:20 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

21.08.2017 Štefan Kupka (12)
24.08.2017 Nikolas Kalok (16)
25.08.2017 Daniel Gruszewski (17)
01.09.2017 Robert Sivák (18)
07.09.2017 Pavlína Pavlátová (53)
08.09.2017 Adam Rzidký (15)
09.09.2017 Patrik Šimek (9)
11.09.2017 Jakub Lhotský (9)
13.09.2017 Filip Černý (11)
14.09.2017 Josef Štěpánek (73)
TOPlist

Počet návštěv: 61461
Posledních 30 dnů: 2763 | Posledních 7 dnů: 809 | Poslední den: 133

© 2017 FK Slavia Orlová Lutyně | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne