FK Slavia Orlová Lutyně

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slavia Orlová Lutyně
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Příští zápas

1 ročník turnaje MSK Orlová o pohár starosty města Orlová ve starších žácích

1 ročník turnaje MSK Orlová o pohár starosty města Orlová ve starších žácích

1 ročník turnaje MSK Orlová o pohár starosty města Orlová ve starších žácích v halovém fotbale se stal kořistí domácích hráčů.Po vítězství v základní skupině naši áčkoví žáci postoupili přímo do semifinále ve kterém se střetli s týmem Staré Bělé kterou porazili 2:0.Ve finále nás pak čekal okresní rival z Havířova se kterým jsme se střetli již v základní skupině kde jsme jej porazili 1:0.Ve finálovém utkání plným soubojů se bylo na co koukat a po velkém dramatickém boji a bouřlivé atmosféře v hale jsme nakonec pohár převzali my po vítězství 2:0,když naše branky vstřelili kapitán Kadlíček a Sobek.Přijemným překvapením byla hra našeho druhého družstva béčka Orlové,které bylo poskládané z mladších žáků.Kluci se nezalekli o dva roky starších soupeřů a velice překvapili bojovnou hrou.Ve skupině uhráli velmi těsně porážky a rozdílem třídy porazili Baník Rychvald 4:1,jediná branka pak rozhodla o tom že jsme bohužel nehráli čtvrtfinále ,ale jen zápasy o konečné umístění.V prvním souboji jsme se střetli z týmem Studénky a bohužel soupeř byl lepší jednak herně a jednak byl znát výškový rozdíl.Odešli jsme poraženi 4:1.Což nás pasovalo do zápasu o celkové 9-10 místo ve kterém jsme se střetli ten den podruhé z týmem Baníku Rychvald.Bohužel kluci ač perné bojovali a nastřelili i tyčku soupeřovi brány odešli z tohoto utkání poraženi po boji 2:0 a obsadili tak 10 místo.Pozitivem našich svěřenců je předvedená hra a bojovnost. NEJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJE Šimon Dzuba (Orlová B) NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE Jakub Bizon (Odra Petřkovice) NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE Richard Přibyla (MFK Karviná)

 

 

 

 

 

výsledek

A

 

8.00-8.11

ORLOVÁ A

PETŘKOVICE A

2--1

slavia2.jpg

B

 

 

8.12-8.23

ORLOVÁ B

VĚŘNOVICE

1--2

A

 

8.24-.8.35

STUDÉNKA

MFK HAVÍŘOV

0--1

B

 

8.36-8.47

MFK KARVINÁ

B.RYCHVALD

5--0

 

 

 

 

 

 

A

 

8.48-8.59

PETŘKOVICE A

STUDÉNKA

2--0

B

 

9.00-9.11

VĚŘNOVICE

MFK KARVINÁ

0--2

A

 

9.12-9.23

STARÁ BĚLÁ

ORLOVÁ A

0--1

B

 

9.24-9.35

PETŘKOVICE B

ORLOVÁ B

2--1

 

 

 

 

 

 

A

 

9.36-9.47

STUDÉNKA

STARÁ BĚLÁ

0--3

makeimage.php.png

B

 

 

9.48-9.59

MFK KARVINÁ

PETŘKOVICE B

3--0

A

 

10.00-10.11

MFK HAVÍŘOV

PETŘKOVICE A

2--0

B

 

10.12-10.23

B.RYCHVALD

VĚŘNOVICE

0--2

 

 

 

 

 

 

A

 

10.24-10.35

STARÁ BĚLÁ

MFK HAVÍŘOV

0--3

B

 

10.36-10.47

PETŘKOVICE B

B.RYCHVALD

1--2

A

 

10.48-10.59

ORLOVÁ A

STUDÉNKA

1--1

B

makeimage.php2.gif

11.00-11.11

ORLOVÁ B

MFK KARVINÁ

0--4

 

 

 

 

 

A

11.12-11.23

MFK HAVÍŘOV

ORLOVÁ A

0--1

B

11.24-11.35

B.RYCHVALD

ORLOVÁ B

1--4

A

 

11.36-11.47

PETŘKOVICE A

STARÁ BĚLÁ

0--1

B

 

11.48-11.59

VĚŘNOVICE

PETŘKOVICE B

0--2

 

PLAY OFF

 

 

 

 

C

B2-A3

12.00-12.11

PETŘKOVICE B

STARÁ BĚLÁ

0--1

D

B3-A2

12.12-12.23

VĚŘNOVICE

MFK HAVÍŘOV

0--5

E

A4-B5

12.24-12.35

PETŘKOVICE A

B.RYCHVALD

3--0

F

A5-B4

12.36-12.47

STUDÉNKA

ORLOVÁ B

4--1

 

SEMIFINÁLE

 

 

 

 

G

VÍTĚZ A1-VÍTĚZ C

12.48-12.59

ORLOVÁ A

STARÁ BĚLÁ

2--0

H

VÍTĚZ B1-VÍTĚZ D

13.00-13.11

MFK KARVINÁ

MFK HAVÍŘOV

0--3

 

O UMÍSTĚNÍ

 

 

 

 

I

PORAŽENÝ C-VÍTĚZ E

13.12-13.23

PETŘKOVICE B

PETŘKOVICE A

0--7

J

PORAŽENÝ D-VÍTĚZ F

13.24-13.35

VĚŘNOVICE

STUDÉNKA

2--1

 

O 9-10 MÍSTO

 

 

 

 

 

PORAŽENÝ E-PORAŽENÝ F

13.36-13.47

B.RYCHVALD

ORLOVÁ B

2--0

 

O 7-8 MÍSTO

 

 

 

 

 

PORAŽENÝ I-PORAŽENÝ J

13.48-13.59

PETŘKOVICE B

STUDÉNKA

1--2po pen.

 

O 5-6 MÍSTO

 

 

 

 

 

VÍTĚZ I-VÍTĚZ J

14.00-14.11

PETŘKOVICE A

VEŘNOVICE

0--1

 

O 3-4 MÍSTO

 

 

 

 

 

PORAŽENÝ G-PORAŽENÝ H

14.12-14.23

STARÁ BĚLÁ

MFK KARVINÁ

2--1 po pen.

 

O 1-2 MÍSTO

 

 

 

 

 

VÍTĚZ G-VÍTĚZ H

14.24-14.35

ORLOVÁ A

MFK HAVÍŘOV

2--0

Diskuze

Poslední zápas

FK Slavia Orlová Lutyně
Sokol Dobrá
7:0
Podrobnosti

Tabulka

1. Spartak Jablunkov 8 45:3 24
2. FK Slavia Orlová Lutyně 8 47:18 21
3. Sokol Dobrá 8 22:21 13
4. Staré Město 8 32:25 12
5. Staříč 8 29:25 12
6. FK Těrlicko 8 22:20 11
7. FK Bohumín 8 22:36 7
8. Český Těšín 8 10:38 4
9. Loko Petrovice 8 14:57 1

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

21.01.2018 Jan Radzik (9)
22.01.2018 Petr Randus (11)
24.01.2018 Petr Mlynček (15)
01.02.2018 Dominik Šeliga (21)
05.02.2018 Jakub Stoszek (10)
06.02.2018 Jakub Kijonka (13)
09.02.2018 Jan Novák (20)
12.02.2018 Radim Andl (16)
13.02.2018 Oldřich Holoubek (17)
15.02.2018 Martin Černoch (13)
TOPlist

Počet návštěv: 71664
Posledních 30 dnů: 1387 | Posledních 7 dnů: 505 | Poslední den: 49

© 2018 FK Slavia Orlová Lutyně | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne