FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Jistebník

1. kolo, So 03.11 14:00

FK Slavia Orlová 0
Jistebník2

FK Slavia Orlová

13. kolo, Ne 28.10 14:00

Vratimov0
FK Slavia Orlová 0

Spartak Jablunkov

12. kolo, So 20.10 14:00

FK Slavia Orlová 3
Spartak Jablunkov1

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 14.10 16:00

Dobratice5
FK Slavia Orlová 1

LIBHOŠŤ

10. kolo, So 06.10 15:00

FK Slavia Orlová 2
LIBHOŠŤ1

FK Slavia Orlová

9. kolo, Ne 30.09 15:30

Stonava0
FK Slavia Orlová 1

Staré Město

8. kolo, So 22.09 16:00

FK Slavia Orlová 2
Staré Město2

FK Slavia Orlová

7. kolo, So 15.09 16:00

Lučina4
FK Slavia Orlová 2

Sokol Dobrá

6. kolo, So 08.09 16:00

FK Slavia Orlová 3
Sokol Dobrá0

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 01.09 16:30

Hrabová5
FK Slavia Orlová 2

Starší přípravka na 5.místě

Starší přípravka na 5.místě

Zimní halový turnaj OFS Karviná 2. kolo Sk. A dne 27. 1. 2018 Gymnázium Orlová

Starší přípravky

 

Účast: MSK Orlová, FK Slovan Záblatí, FK Bospor Bohumín, SK Dětmarovice,

TJ Internacionál Petrovice, MFK Karviná

 

            Výsledky 2. kola:                                                                                                      

                                                                                                                                

8:00 - 8:18

 SK Dětmarovice – TJ Internacionál Petrovice

  2:2

 

8:20 - 8:38

 MSK Orlová – MFK Karviná

  0:4

 

8:40 - 8:58

 FK Slovan Záblatí – FK Bospor Bohumín

  0:0

 

9:00 – 9:18

 MSK Orlová – TJ Internacionál Petrovice

  2:2

 

9:20 – 9:38

 SK Dětmarovice – FK Slovan Záblatí

  5:0

 

9:40 - 9:58

 FK Bospor Bohumín – TJ Internacionál Petrovice

  1:4

 

10:00-10:18

 FK Slovan Záblatí – MSK Orlová

  0:2

 

10:20-10:38

 MFK Karviná – TJ Internacionál Petrovice

  2:3

 

10:40-10:58

 FK Bospor Bohumín – SK Dětmarovice

  1:3

 

11:00-11:18

 MFK Karviná – FK Slovan Záblatí

  6:0

 

11:20-11:38

 MSK Orlová – FK Bospor Bohumín

  0:5

 

11:40-11:58

 SK Dětmarovice – MFK Karviná

  2:1

 

12:00-12:18

 FK Slovan Záblatí – TJ Internacionál Petrovice

  0:2

 

12:20-12:38

 FK Bospor Bohumín – MFK Karviná

  2:1

 

12:40-12:58

 SK Dětmarovice – MSK Orlová

  2:1

 

                                                                                 

Tabulka ve 2. kole:

 

1.

MFK Karviná

15

2.

SK Dětmarovice 

14

3.

TJ Internacionál Petrovice

13

4.

FK Bospor Bohumín 

9

5.

MSK Orlová 

5

6.

FK Slovan Záblatí  

0

 

Střelci ve 2. kole:

MFK Karviná (15): Lyška Filip 6, Paloch Jan 3, Šotkovský Tobiáš 3, Hruška Matěj 2, Šedivý Pavel 1.

SK Dětmarovice (14): Fian Martin 5, Palík Matyáš 5, Poledník Ondřej 2, Šeliga Oliver 1, Jirout Tomáš 1.

TJ Internacionál Petrovice (13): Stodola Martin 3, Šíbl Ondřej 1, Karpeta Tobiáš 1 a Adamiec David 1.

FK Bospor Bohumín (9): Vlk Dominik 4, Pinkas Stanislav 3, Bašanda Matěj 1, Wilde Dominik 1. 

MSK Orlová (5): Andl Radim 2, Neméth Tibor 1, Bilý Denis 1, Vančát Filip 1.

FK Slovan Záblatí (0):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka po 2. kolech:

 

1.

SK Dětmarovice 

29

2.

FK Bospor Bohumín 

20

3.

TJ Internacionál Petrovice

19

4.

MFK Karviná

18

5.

MSK Orlová 

10

6.

FK Slovan Záblatí  

4

 

 

Střelci po 2. kolech:

FK Bospor Bohumín (20): Pinkas Stanislav 5, Vlk Dominik 4, Plaček Lukáš 3, Kučera Filip 3,

                                              Bašanda Matěj 2, Wilde Dominik 1. Šlachta Ondřej 1 a Bolek David 1. 

FK Slovan Záblatí (4): Grunman Ondřej 2, Balcárek Adam 1 a Štěpaník Václav 1.

MSK Orlová (10): Bílý Denis 6. Andl Radim 2, Neméth Tibor 1, Vančát Filip 1.

SK Dětmarovice (29): Fian Martin 10, Palík Matyáš 9, Šeliga Oliver 4, Poledník Ondřej 2,

                                      Moroň Rostislav 2, Jirout Tomáš 2.

TJ Internacionál Petrovice (19): Stodola Martin 8, Karpeta Tobiáš 4, Adamiec David 2, Kniezek Šimon 2,  

                                                        Koniuch Libor 1, Šíbl Ondřej 1, Hanusek Dominik 1.

MFK Karviná (18): Lyška Filip 6, Paloch Jan 3, Šotkovský Tobiáš 3, Hruška Matěj 2,

                                    Bojarský Tomáš 2, Šedivý Pavel 1, Tománek Matěj 1.

 

 

Rozhodčí: Stejskal Karel, Novák Dominik, Toroň Jakub.

 

Za OFS Karviná: Schimke Bronislav, Jurček Jaroslav, Wilder Dalibor.

Diskuze

Tabulka

1. Bystřice 13 28:18 29
2. Vratimov 13 25:14 25
3. Stonava 13 24:16 24
4. Spartak Jablunkov 13 27:20 22
5. Dobratice 13 28:24 22
6. Sokol Dobrá 13 16:18 20
7. FK Slavia Orlová 13 19:24 20
8. Lučina 13 26:32 19
9. Staré Město 13 30:25 18
10. LIBHOŠŤ 13 19:21 15
11. Smilovice 13 22:26 13
12. Jistebník 13 19:20 12
13. Albrechtice 13 18:27 11
14. Hrabová 13 20:36 8

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

04.12.2018 Patrik Neumann (10)
08.12.2018 Dominik Fedič (14)
10.12.2018 Zuzana Ištoková (26)
20.12.2018 Barbora Trhoňová (27)
21.12.2018 Martin Kempný (30)
23.12.2018 Roman Teplanský (15)
25.12.2018 Martin Velký (40)
26.12.2018 Mikuláš Sokol (12)
01.01.2019 Petr Pavlík (19)
03.01.2019 Dominik Weiss (16)
TOPlist

Střelci týmu

9 gólů

David Jatagandzidis

3 góly

Jan Nowinski

2 góly

Dominik Renta

2 góly

Martin Kempný

1 gól

Tomáš Věčorek

1 gól

Jan Renta

1 gól

Pavel Beilner

Najdete nás na Facebooku

MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 94403
Posledních 30 dnů: 1044 | Posledních 7 dnů: 255 | Poslední den: 24

© 2018 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne