FK Slavia Orlová Lutyně

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalového klubu
FK Slavia Orlová Lutyně
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Příští zápas

Břidličná vs FK Slavia Orlová Lutyně

Datum a čas konání: 26.5.2018 17:00

Starší přípravka na 5.místě

Starší přípravka na 5.místě

Zimní halový turnaj OFS Karviná 2. kolo Sk. A dne 27. 1. 2018 Gymnázium Orlová

Starší přípravky

 

Účast: MSK Orlová, FK Slovan Záblatí, FK Bospor Bohumín, SK Dětmarovice,

TJ Internacionál Petrovice, MFK Karviná

 

            Výsledky 2. kola:                                                                                                      

                                                                                                                                

8:00 - 8:18

 SK Dětmarovice – TJ Internacionál Petrovice

  2:2

 

8:20 - 8:38

 MSK Orlová – MFK Karviná

  0:4

 

8:40 - 8:58

 FK Slovan Záblatí – FK Bospor Bohumín

  0:0

 

9:00 – 9:18

 MSK Orlová – TJ Internacionál Petrovice

  2:2

 

9:20 – 9:38

 SK Dětmarovice – FK Slovan Záblatí

  5:0

 

9:40 - 9:58

 FK Bospor Bohumín – TJ Internacionál Petrovice

  1:4

 

10:00-10:18

 FK Slovan Záblatí – MSK Orlová

  0:2

 

10:20-10:38

 MFK Karviná – TJ Internacionál Petrovice

  2:3

 

10:40-10:58

 FK Bospor Bohumín – SK Dětmarovice

  1:3

 

11:00-11:18

 MFK Karviná – FK Slovan Záblatí

  6:0

 

11:20-11:38

 MSK Orlová – FK Bospor Bohumín

  0:5

 

11:40-11:58

 SK Dětmarovice – MFK Karviná

  2:1

 

12:00-12:18

 FK Slovan Záblatí – TJ Internacionál Petrovice

  0:2

 

12:20-12:38

 FK Bospor Bohumín – MFK Karviná

  2:1

 

12:40-12:58

 SK Dětmarovice – MSK Orlová

  2:1

 

                                                                                 

Tabulka ve 2. kole:

 

1.

MFK Karviná

15

2.

SK Dětmarovice 

14

3.

TJ Internacionál Petrovice

13

4.

FK Bospor Bohumín 

9

5.

MSK Orlová 

5

6.

FK Slovan Záblatí  

0

 

Střelci ve 2. kole:

MFK Karviná (15): Lyška Filip 6, Paloch Jan 3, Šotkovský Tobiáš 3, Hruška Matěj 2, Šedivý Pavel 1.

SK Dětmarovice (14): Fian Martin 5, Palík Matyáš 5, Poledník Ondřej 2, Šeliga Oliver 1, Jirout Tomáš 1.

TJ Internacionál Petrovice (13): Stodola Martin 3, Šíbl Ondřej 1, Karpeta Tobiáš 1 a Adamiec David 1.

FK Bospor Bohumín (9): Vlk Dominik 4, Pinkas Stanislav 3, Bašanda Matěj 1, Wilde Dominik 1. 

MSK Orlová (5): Andl Radim 2, Neméth Tibor 1, Bilý Denis 1, Vančát Filip 1.

FK Slovan Záblatí (0):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka po 2. kolech:

 

1.

SK Dětmarovice 

29

2.

FK Bospor Bohumín 

20

3.

TJ Internacionál Petrovice

19

4.

MFK Karviná

18

5.

MSK Orlová 

10

6.

FK Slovan Záblatí  

4

 

 

Střelci po 2. kolech:

FK Bospor Bohumín (20): Pinkas Stanislav 5, Vlk Dominik 4, Plaček Lukáš 3, Kučera Filip 3,

                                              Bašanda Matěj 2, Wilde Dominik 1. Šlachta Ondřej 1 a Bolek David 1. 

FK Slovan Záblatí (4): Grunman Ondřej 2, Balcárek Adam 1 a Štěpaník Václav 1.

MSK Orlová (10): Bílý Denis 6. Andl Radim 2, Neméth Tibor 1, Vančát Filip 1.

SK Dětmarovice (29): Fian Martin 10, Palík Matyáš 9, Šeliga Oliver 4, Poledník Ondřej 2,

                                      Moroň Rostislav 2, Jirout Tomáš 2.

TJ Internacionál Petrovice (19): Stodola Martin 8, Karpeta Tobiáš 4, Adamiec David 2, Kniezek Šimon 2,  

                                                        Koniuch Libor 1, Šíbl Ondřej 1, Hanusek Dominik 1.

MFK Karviná (18): Lyška Filip 6, Paloch Jan 3, Šotkovský Tobiáš 3, Hruška Matěj 2,

                                    Bojarský Tomáš 2, Šedivý Pavel 1, Tománek Matěj 1.

 

 

Rozhodčí: Stejskal Karel, Novák Dominik, Toroň Jakub.

 

Za OFS Karviná: Schimke Bronislav, Jurček Jaroslav, Wilder Dalibor.

Diskuze

Poslední zápas

FK Slavia Orlová Lutyně
SK Čeladná
2:3
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Dětmarovice 26 63:29 59
2. SO Bruntál 26 59:29 57
3. Heřmanice 26 68:26 56
4. Háj ve Slezsku 26 67:41 53
5. Pustá Polom 26 54:28 47
6. SK Čeladná 26 74:41 44
7. SK Polanka 26 46:46 38
8. Stará Bělá 26 37:51 32
9. Břidličná 26 46:67 30
10. Krnov 26 48:60 29
11. SK Frenštát 26 53:60 28
12. FC Bílovec 26 40:58 28
13. SK Šenov 26 46:62 27
14. Český Těšín 26 28:49 25
15. FK Slavia Orlová Lutyně 26 32:75 21
16. Vratimov 26 43:82 20

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

26.05.2018 Dominik Cyr (10)
01.06.2018 Filip Otýpka (10)
02.06.2018 Jan Motloch (18)
02.06.2018 Patrik Trampler (17)
03.06.2018 Emil Richter (44)
09.06.2018 Martin Jež (19)
18.06.2018 Jakub Ganobčík (19)
18.06.2018 Miroslav Macháček (37)
22.06.2018 Daniel Vróbel (12)
22.06.2018 Tomáš Vítek (15)
TOPlist

Počet návštěv: 82278
Posledních 30 dnů: 2042 | Posledních 7 dnů: 506 | Poslední den: 43

© 2018 FK Slavia Orlová Lutyně | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne