FK Slavia Orlová Lutyně

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalového klubu
FK Slavia Orlová Lutyně
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Příští zápas

Břidličná vs FK Slavia Orlová Lutyně

Datum a čas konání: 26.5.2018 17:00

Starší žáci ve finále na 2.místě

Starší žáci ve finále na 2.místě

Starší žáci skončili ve finálovém halovém turnaji na 2.místě.

 

Zimní halový turnaj OFS Karviná 2. kolo finálová sk. C starší žáci

dne 11.2.2018 Gymnázium Orlová

 

Účast: FK Slavia Orlová, MFK Havířov, FK Český Těšín, TJ Depos Horní Suchá A,

TJ Depos Horní Suchá B, MFK Karviná

 

Výsledky:

8:00 - 8:18

FK Slavia Orlová – FK Český Těšín

 

6:0

8:20 - 8:38

MFK Havířov – MFK Karviná

 

3:1

8:40 - 8:58

TJ Depos Horní Suchá B – TJ Depos Horní Suchá A

 

2:1

9:00 – 9:18

MFK Havířov – FK Český Těšín

 

3:0

9:20 – 9:38

FK Slavia Orlová – TJ Depos Horní Suchá A

 

3:2

9:40 - 9:58

FK Český Těšín – TJ Depos Horní Suchá B

 

0:3

10:00-10:18

MFK Havířov – TJ Depos Horní Suchá A

 

2:4

10:20-10:38

MFK Karviná – FK Český Těšín

 

5:0

10:40-10:58

FK Slavia Orlová – TJ Depos Horní Suchá B

 

2:1

11:00-11:18

MFK Karviná – TJ Depos Horní Suchá A

 

1:1

11:20-11:38

MFK Havířov – TJ Depos Horní Suchá B

 

4:0

11:40-11:58

FK Slavia Orlová – MFK Karviná

 

2:2

12:00-12:18

TJ Depos Horní Suchá A – FK Český Těšín

 

1:0

12:20-12:38

TJ Depos Horní Suchá B – MFK Karviná

 

1:4

12:40-12:58

FK Slavia Orlová – MFK Havířov

 

1:3

Tabulka po finálovém kole:

 

1.

MFK Havířov

15:6

12b.

2.

FK Slavia Orlová

14:8

10b.

3.

MFK Karviná

13:7

8b.

4.

TJ Depos Horní Suchá A

9:8

7b.

5.

TJ Depos Horní Suchá B

7:11

6b.

6.

FK Český Těšín

0:18

0b.

 

 

Nejlepší brankář turnaje: Zagora Marek TJ Depos Horní Suchá B

Nejlepší střelec turnaje: Holub Robin MFK Karviná

Nejlepší hráč turnaje: Kadlíček Vojtěch FK Slavia Orlová

 

Střelci:

MFK Havířov (15): Kisza Alex 5, Giorgios Nikolas 4, Pomykacz Jan 3, Stavinoha Jan 3.

FK Slavia Orlová (14): Kadlíček Vojtěch 5, Sobek Martin 5, Tomeček Tomáš 2, Vítek Tomáš 1,

Motloch Jakub 1.

MFK Karviná B (13): Holub Robin 9, Swaczyna Ondřej 3, Kolář Jan 1.

TJ Depos Horní Suchá A (9): Kotula Bronislav 4, Antl Štěpán 2, Kresza Vít 1, Salaj Tomáš 1,

Kžížňanský Samuel 1.

TJ Depos Horní Suchá B (7): Nekola Václav 4, Seman Filip 1, Koláček Daniel 1, Kvapil Jiří 1.

FK Český Těšín (0):

 

Rozhodčí: Wojaczek Jan, Stejskal Karel, Holub Tomáš.

 

Za OFS Karviná: Schimke Bronislav, Jurček Jaroslav, Wilder Dalibor.

 

 

Diskuze

Poslední zápas

FK Slavia Orlová Lutyně
SK Čeladná
2:3
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Dětmarovice 26 63:29 59
2. SO Bruntál 26 59:29 57
3. Heřmanice 26 68:26 56
4. Háj ve Slezsku 26 67:41 53
5. Pustá Polom 26 54:28 47
6. SK Čeladná 26 74:41 44
7. SK Polanka 26 46:46 38
8. Stará Bělá 26 37:51 32
9. Břidličná 26 46:67 30
10. Krnov 26 48:60 29
11. SK Frenštát 26 53:60 28
12. FC Bílovec 26 40:58 28
13. SK Šenov 26 46:62 27
14. Český Těšín 26 28:49 25
15. FK Slavia Orlová Lutyně 26 32:75 21
16. Vratimov 26 43:82 20

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

26.05.2018 Dominik Cyr (10)
01.06.2018 Filip Otýpka (10)
02.06.2018 Jan Motloch (18)
02.06.2018 Patrik Trampler (17)
03.06.2018 Emil Richter (44)
09.06.2018 Martin Jež (19)
18.06.2018 Jakub Ganobčík (19)
18.06.2018 Miroslav Macháček (37)
22.06.2018 Daniel Vróbel (12)
22.06.2018 Tomáš Vítek (15)
TOPlist

Počet návštěv: 82278
Posledních 30 dnů: 2042 | Posledních 7 dnů: 506 | Poslední den: 43

© 2018 FK Slavia Orlová Lutyně | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne