FK Slavia Orlová Lutyně

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalového klubu
FK Slavia Orlová Lutyně
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

FK Slavia Orlová

3. kolo, Ne 19.08 17:00

Smilovice0
FK Slavia Orlová 1

Bystřice

2. kolo, So 11.08 17:00

FK Slavia Orlová 0
Bystřice3

Háj ve Slezsku

30. kolo, So 16.06 17:00

FK Slavia Orlová 1
Háj ve Slezsku0

FK Slavia Orlová

29. kolo, Ne 10.06 17:00

SK Polanka1
FK Slavia Orlová 2

SK Dětmarovice

28. kolo, So 02.06 17:00

FK Slavia Orlová 1
SK Dětmarovice5

FK Slavia Orlová

27. kolo, So 26.05 17:00

Břidličná1
FK Slavia Orlová 2

SK Čeladná

26. kolo, So 19.05 17:00

FK Slavia Orlová 2
SK Čeladná3

FK Slavia Orlová

25. kolo, So 12.05 16:30

Heřmanice3
FK Slavia Orlová 1

SK Šenov

24. kolo, So 05.05 16:30

FK Slavia Orlová 5
SK Šenov2

FK Slavia Orlová

23. kolo, Ne 29.04 16:30

Pustá Polom8
FK Slavia Orlová 0

Albrechtice

4. kolo, Ne 26.08 17:00

FK Slavia Orlová
Albrechtice

FK Slavia Orlová

5. kolo, Ne 02.09 16:30

Hrabová
FK Slavia Orlová

Sokol Dobrá

6. kolo, So 08.09 16:00

FK Slavia Orlová
Sokol Dobrá

FK Slavia Orlová

7. kolo, Ne 16.09 16:00

Lučina
FK Slavia Orlová

Staré Město

8. kolo, So 22.09 16:00

FK Slavia Orlová
Staré Město

FK Slavia Orlová

9. kolo, Ne 30.09 15:30

Stonava
FK Slavia Orlová

LIBHOŠŤ

10. kolo, So 06.10 15:00

FK Slavia Orlová
LIBHOŠŤ

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 14.10 16:00

Dobratice
FK Slavia Orlová

Spartak Jablunkov

12. kolo, So 20.10 14:00

FK Slavia Orlová
Spartak Jablunkov

FK Slavia Orlová

13. kolo, Ne 28.10 14:00

Vratimov
FK Slavia Orlová

Starší žáci ve finále na 2.místě

Starší žáci ve finále na 2.místě

Starší žáci skončili ve finálovém halovém turnaji na 2.místě.

 

Zimní halový turnaj OFS Karviná 2. kolo finálová sk. C starší žáci

dne 11.2.2018 Gymnázium Orlová

 

Účast: FK Slavia Orlová, MFK Havířov, FK Český Těšín, TJ Depos Horní Suchá A,

TJ Depos Horní Suchá B, MFK Karviná

 

Výsledky:

8:00 - 8:18

FK Slavia Orlová – FK Český Těšín

 

6:0

8:20 - 8:38

MFK Havířov – MFK Karviná

 

3:1

8:40 - 8:58

TJ Depos Horní Suchá B – TJ Depos Horní Suchá A

 

2:1

9:00 – 9:18

MFK Havířov – FK Český Těšín

 

3:0

9:20 – 9:38

FK Slavia Orlová – TJ Depos Horní Suchá A

 

3:2

9:40 - 9:58

FK Český Těšín – TJ Depos Horní Suchá B

 

0:3

10:00-10:18

MFK Havířov – TJ Depos Horní Suchá A

 

2:4

10:20-10:38

MFK Karviná – FK Český Těšín

 

5:0

10:40-10:58

FK Slavia Orlová – TJ Depos Horní Suchá B

 

2:1

11:00-11:18

MFK Karviná – TJ Depos Horní Suchá A

 

1:1

11:20-11:38

MFK Havířov – TJ Depos Horní Suchá B

 

4:0

11:40-11:58

FK Slavia Orlová – MFK Karviná

 

2:2

12:00-12:18

TJ Depos Horní Suchá A – FK Český Těšín

 

1:0

12:20-12:38

TJ Depos Horní Suchá B – MFK Karviná

 

1:4

12:40-12:58

FK Slavia Orlová – MFK Havířov

 

1:3

Tabulka po finálovém kole:

 

1.

MFK Havířov

15:6

12b.

2.

FK Slavia Orlová

14:8

10b.

3.

MFK Karviná

13:7

8b.

4.

TJ Depos Horní Suchá A

9:8

7b.

5.

TJ Depos Horní Suchá B

7:11

6b.

6.

FK Český Těšín

0:18

0b.

 

 

Nejlepší brankář turnaje: Zagora Marek TJ Depos Horní Suchá B

Nejlepší střelec turnaje: Holub Robin MFK Karviná

Nejlepší hráč turnaje: Kadlíček Vojtěch FK Slavia Orlová

 

Střelci:

MFK Havířov (15): Kisza Alex 5, Giorgios Nikolas 4, Pomykacz Jan 3, Stavinoha Jan 3.

FK Slavia Orlová (14): Kadlíček Vojtěch 5, Sobek Martin 5, Tomeček Tomáš 2, Vítek Tomáš 1,

Motloch Jakub 1.

MFK Karviná B (13): Holub Robin 9, Swaczyna Ondřej 3, Kolář Jan 1.

TJ Depos Horní Suchá A (9): Kotula Bronislav 4, Antl Štěpán 2, Kresza Vít 1, Salaj Tomáš 1,

Kžížňanský Samuel 1.

TJ Depos Horní Suchá B (7): Nekola Václav 4, Seman Filip 1, Koláček Daniel 1, Kvapil Jiří 1.

FK Český Těšín (0):

 

Rozhodčí: Wojaczek Jan, Stejskal Karel, Holub Tomáš.

 

Za OFS Karviná: Schimke Bronislav, Jurček Jaroslav, Wilder Dalibor.

 

 

Diskuze

Tabulka

1. Bystřice 2 6:2 6
2. Lučina 2 8:4 4
3. LIBHOŠŤ 2 3:2 4
4. Sokol Dobrá 2 4:3 3
5. Spartak Jablunkov 2 3:2 3
6. Dobratice 2 6:6 3
7. Hrabová 2 4:5 3
8. FK Slavia Orlová 2 1:3 3
9. Staré Město 2 3:3 2
10. Vratimov 2 3:3 2
11. Jistebník 2 5:6 1
12. Smilovice 2 2:3 1
13. Albrechtice 2 1:3 1
14. Stonava 2 2:6 1

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

22.08.2018 Michaela Palová (24)
23.08.2018 Hana Holaňová (35)
24.08.2018 Jan Renta (20)
24.08.2018 Nikolas Kalok (17)
24.08.2018 Nikola Herdová (20)
25.08.2018 Daniel Gruszewski (18)
07.09.2018 Pavlína Pavlátová (54)
10.09.2018 Jan Nowinski (27)
11.09.2018 Jakub Lhotský (10)
11.09.2018 Iveta Fogášová (17)
TOPlist

Střelci týmu

1 gól

Martin Kempný
MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 88300
Posledních 30 dnů: 2347 | Posledních 7 dnů: 686 | Poslední den: 140

© 2018 FK Slavia Orlová Lutyně | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne