FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Jistebník

1. kolo, So 03.11 14:00

FK Slavia Orlová 0
Jistebník2

FK Slavia Orlová

13. kolo, Ne 28.10 14:00

Vratimov0
FK Slavia Orlová 0

Spartak Jablunkov

12. kolo, So 20.10 14:00

FK Slavia Orlová 3
Spartak Jablunkov1

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 14.10 16:00

Dobratice5
FK Slavia Orlová 1

LIBHOŠŤ

10. kolo, So 06.10 15:00

FK Slavia Orlová 2
LIBHOŠŤ1

FK Slavia Orlová

9. kolo, Ne 30.09 15:30

Stonava0
FK Slavia Orlová 1

Staré Město

8. kolo, So 22.09 16:00

FK Slavia Orlová 2
Staré Město2

FK Slavia Orlová

7. kolo, So 15.09 16:00

Lučina4
FK Slavia Orlová 2

Sokol Dobrá

6. kolo, So 08.09 16:00

FK Slavia Orlová 3
Sokol Dobrá0

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 01.09 16:30

Hrabová5
FK Slavia Orlová 2

FK Slavia Orlová

15. kolo, Ne 24.03 15:00

Bystřice
FK Slavia Orlová

Smilovice

16. kolo, So 30.03 15:35

FK Slavia Orlová
Smilovice

FK Slavia Orlová

17. kolo, Ne 07.04 15:30

Albrechtice
FK Slavia Orlová

Hrabová

18. kolo, So 13.04 16:00

FK Slavia Orlová
Hrabová

FK Slavia Orlová

19. kolo, So 20.04 16:00

Sokol Dobrá
FK Slavia Orlová

Lučina

20. kolo, So 27.04 16:30

FK Slavia Orlová
Lučina

FK Slavia Orlová

21. kolo, So 04.05 16:30

Staré Město
FK Slavia Orlová

Stonava

22. kolo, So 11.05 16:30

FK Slavia Orlová
Stonava

FK Slavia Orlová

23. kolo, Ne 19.05 17:00

LIBHOŠŤ
FK Slavia Orlová

Dobratice

24. kolo, So 25.05 17:00

FK Slavia Orlová
Dobratice

Losy soutěží.-AKTUALIZACE

Losy soutěží.-AKTUALIZACE

Zde uvádíme losy soutěží. Muži-Krajská soutěž I.A sk.B Ženy-MSDŽ sk.A Dorost-Krajská soutěž sk.B Starší a mladší žáci-Krajská soutěž sk.C

  MUŽI   bus výsl.
11.8.2018-17.00 Orlová Bystřice    
19.8.2018-17.00 Smilovice Orlová    
26.8.2018-17.00 Orlová Albrechtice    
1.9.2018-16.30 Hrabová Orlová    
8.9.2018-16.00 Orlová Dobrá    
15.9.2018-16.00 Lučina Orlová    
22.9.2018-16.00 Orlová Staré Město    
29.9.2018-15.30 Stonava Orlová    
6.10.2018-15.00 Orlová Libhošt    
13.10.2018-15.00 Dobratice Orlová    
20.10.2018-14.00 Orlová Jablunkov    
27.10.2018-14.00 Vratimov Orlová    
3.11.2018-14.00 Orlová Jistebník    
  ŽENY      
9.9.2018-12.30 Orlová Lubina    
16.9.2018-15.30 Orlová Jakartovice    
23.9.2018-15.30 Loděnice Orlová    
30.9.2018-15.30 Orlová SN Ostrava    
7.10.2018-15.00 Český Těšín Orlová    
14.10.2018-14.00 Orlová Štramberk    
21.10.2018-14.30 Veřovice Orlová    
  DOROST      
12.8.2018-10.00 Orlová Bystřice    
18.8.2018-14.45 Příbor Orlová    
26.8.2018-10.00 Orlová Ostrava jih    
1.9.2018-14.15 Fryčovice Orlová    
9.9.2018-10.00 Orlová Frýdlant    
16.9.2018-16.00 Horní Žukov Orlová    
23.9.2018-10.00 Orlová Staré Město    
29.9.2018-14.00 Bohumín Orlová    
7.10.2018-10.00 Orlová Brušperk    
13.10.2018-12.45 Palkovice Orlová    
21.10.2018-10.00 Orlová Inter Petrovice    
27.10.2018-11.30 Kopřivnice Orlová    
4.11.2018-10.00 Orlová Petřvald    
  ML.+ST.ŽÁCI      
25.8.2018-9.00+10.45 Orlová Český Těšín    
2.9.2018-10.00+11.45 Těrlicko Orlová    
5.9.2018-17.00+15.30 Loko Petrovice Orlová    
8.9.2018-9.00+10.45 Orlová Staříč    
15.9.2018-10.00+11.45 Staré Město Orlová    
22.9.2018-9.00+10.45 Orlová Bohumín    
29.9.2018-10.00+11.45 Heřmanice Orlová    
6.10.2018-9.00+10.45 Orlová Horní Žukov    
13.10.2018-9.00+10.45 volno Orlová    
20.10.2018-9.00+10.45 Orlová Frýdek Místek B    
27.10.2018-9.00+10.45 Orlová Petřvald    
         
  ST.PŘÍPRAVKA      
30.8.2018-17.00 Orlová Inter Petrovice    
6.9.2018-16.30 Záblatí Orlová    
13.9.2018-16.30 Orlová TJ Petřvald    
20.9.2018-16.30 MFK Karviná Orlová    
27.9.2018-16.30 Orlová MFK Havířov    
4.10.2018-16.00 D.Lutyně Orlová    
11.10.2018-15.30 Orlová FK Bohumín    
18.10.2018-15.30

Diskuze

Tabulka

1. Bystřice 13 28:18 29
2. Vratimov 13 25:14 25
3. Stonava 13 24:16 24
4. Spartak Jablunkov 13 27:20 22
5. Dobratice 13 28:24 22
6. Sokol Dobrá 13 16:18 20
7. FK Slavia Orlová 13 19:24 20
8. Lučina 13 26:32 19
9. Staré Město 13 30:25 18
10. LIBHOŠŤ 13 19:21 15
11. Smilovice 13 22:26 13
12. Jistebník 13 19:20 12
13. Albrechtice 13 18:27 11
14. Hrabová 13 20:36 8

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

17.02.2019 Martin Černoch (14)
18.02.2019 Šimon Dzuba (14)
18.02.2019 Pavel Klus (13)
19.02.2019 Roman Helebrand (18)
23.02.2019 Petr Klimsza (22)
23.02.2019 Martin Láznička (12)
25.02.2019 Jana Ištoková (22)
28.02.2019 Lumír Glogovský (17)
02.03.2019 Marie Matláková (35)
03.03.2019 Dominik Plinta (15)
TOPlist

Střelci týmu

9 gólů

David Jatagandzidis

3 góly

Jan Nowinski

2 góly

Dominik Renta

2 góly

Martin Kempný

1 gól

Tomáš Věčorek

1 gól

Jan Renta

1 gól

Pavel Beilner

Najdete nás na Facebooku

MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 99321
Posledních 30 dnů: 2422 | Posledních 7 dnů: 645 | Poslední den: 86

© 2019 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne