FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

FK Slavia Orlová

19. kolo, So 20.04 16:00

Sokol Dobrá2
FK Slavia Orlová 4

Hrabová

18. kolo, So 13.04 16:00

FK Slavia Orlová 3
Hrabová1

FK Slavia Orlová

17. kolo, Ne 07.04 15:30

Albrechtice3
FK Slavia Orlová 2

Smilovice

16. kolo, So 30.03 15:35

FK Slavia Orlová 2
Smilovice1

FK Slavia Orlová

15. kolo, Ne 24.03 15:00

Bystřice1
FK Slavia Orlová 0

Jistebník

1. kolo, So 03.11 14:00

FK Slavia Orlová 0
Jistebník2

FK Slavia Orlová

13. kolo, Ne 28.10 14:00

Vratimov0
FK Slavia Orlová 0

Spartak Jablunkov

12. kolo, So 20.10 14:00

FK Slavia Orlová 3
Spartak Jablunkov1

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 14.10 16:00

Dobratice5
FK Slavia Orlová 1

LIBHOŠŤ

10. kolo, So 06.10 15:00

FK Slavia Orlová 2
LIBHOŠŤ1

Lučina

20. kolo, So 27.04 16:30

FK Slavia Orlová
Lučina

FK Slavia Orlová

21. kolo, So 04.05 16:30

Staré Město
FK Slavia Orlová

Stonava

22. kolo, So 11.05 16:30

FK Slavia Orlová
Stonava

FK Slavia Orlová

23. kolo, Ne 19.05 17:00

LIBHOŠŤ
FK Slavia Orlová

Dobratice

24. kolo, So 25.05 17:00

FK Slavia Orlová
Dobratice

FK Slavia Orlová

25. kolo, So 01.06 17:00

Spartak Jablunkov
FK Slavia Orlová

Vratimov

26. kolo, So 08.06 17:00

FK Slavia Orlová
Vratimov

FK Slavia Orlová

14. kolo, Ne 16.06 17:00

Jistebník
FK Slavia Orlová

Mladší žáci 1.12.2018

Mladší žáci 1.12.2018

Zimní halový turnaj OFS Karviná 1. kolo 1.12.2018 Horní Suchá

Mladší žáci sk. B

Účast: FK Těrlicko, TJ Havířov-Dolní Datyně, FK Slavia Orlová, TJ Internacionál Petrovice,

TJ Depos Horní Suchá, TJ Slovan Havířov

 

Tabulka 1. kola

 

1. FK Slavia Orlová 12 b. 8:5 vzájemné utkání 3:2

2. TJ Slovan Havířov 12 b. 12:4 vzájemné utkání 2:3

3. TJ Internacionál Petrovice 9 b. 7:4

4. TJ Depos Horní Suchá 7 b. 9:8

5. FK Těrlicko 4 b. 6:11

6. TJ Havířov-Dolní Datyně 0 b. 2:12

 

Střelci v 1. kole:

FK Slavia Orlová (8): Klus Pavel 2, Verbík Stanislav 2, Durčák Tomáš 2, Bílý Denis 1,

Hudeček Daniel 1.

TJ Slovan Havířov (12): Turek Maxim 6, Štětínský David 3, Tomčík Jakub 1, Majerčík Saša 1,

Pavelek Michal 1.

TJ Internacionál Petrovice (7): Jastrzembski Tomáš 3, Kramný Rostislav 2, Godzík Lukáš 1,

Karpeta Tobiáš 1.

TJ Depos Horní Suchá (9): Kostka Tomáš 6, Surma David 2, Vanek David 1.

FK Těrlicko (6): Chrobok Jakub 2, Przybyla Ondřej 2, Koch Sebastián 1, Klimša Radovan 1.

TJ Havířov-Dolní Datyně (2): Bílý Tomáš 2.

 

Rozhodčí: Holub Tomáš, Dawid David, Drobek Jakub.

Diskuze

Tabulka

1. Bystřice 18 37:21 40
2. Stonava 18 38:22 39
3. Vratimov 18 34:21 33
4. FK Slavia Orlová 18 30:32 29
5. Spartak Jablunkov 18 32:24 28
6. LIBHOŠŤ 18 28:29 25
7. Sokol Dobrá 18 18:22 24
8. Dobratice 17 34:34 23
9. Lučina 18 37:46 23
10. Albrechtice 18 29:31 22
11. Staré Město 17 35:34 19
12. Jistebník 18 27:29 18
13. Hrabová 18 26:45 15
14. Smilovice 18 25:40 13

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

25.04.2019 Michal Ščerba (35)
27.04.2019 Aladar Teplanský (17)
28.04.2019 Nikolas Fleszas (10)
29.04.2019 Jana Kovalová (26)
29.04.2019 Martin Kurfürst (14)
03.05.2019 Martin Papuga (28)
11.05.2019 Jiří Toman (16)
11.05.2019 Kristián Bartoš (15)
11.05.2019 Jan Navratil (14)
12.05.2019 Nikolas Derík (24)
TOPlist

Střelci týmu

15 gólů

David Jatagandzidis

4 góly

Martin Kempný

3 góly

Jan Nowinski

2 góly

Tomáš Mleziva

2 góly

Dominik Renta

1 gól

Tomáš Věčorek

1 gól

Jan Renta

1 gól

Lukáš Koník

1 gól

Pavel Beilner

Najdete nás na Facebooku

MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 103552
Posledních 30 dnů: 2072 | Posledních 7 dnů: 470 | Poslední den: 81

© 2019 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne