FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

FK Slavia Orlová

3. kolo, So 17.08 17:00

Petřvald na Moravě4
FK Slavia Orlová 0

Dobratice

2. kolo, So 10.08 17:00

FK Slavia Orlová 1
Dobratice2

FK Slavia Orlová

14. kolo, Ne 16.06 17:00

Jistebník2
FK Slavia Orlová 3

Vratimov

26. kolo, So 08.06 17:00

FK Slavia Orlová 3
Vratimov2

FK Slavia Orlová

25. kolo, So 01.06 17:00

Spartak Jablunkov3
FK Slavia Orlová 2

Dobratice

24. kolo, So 25.05 17:00

FK Slavia Orlová 4
Dobratice1

FK Slavia Orlová

23. kolo, Ne 19.05 17:00

LIBHOŠŤ2
FK Slavia Orlová 1

Stonava

22. kolo, So 11.05 16:30

FK Slavia Orlová 1
Stonava3

FK Slavia Orlová

21. kolo, So 04.05 16:30

Staré Město1
FK Slavia Orlová 1

Lučina

20. kolo, So 27.04 16:30

FK Slavia Orlová 2
Lučina0

Albrechtice

4. kolo, Dnes 17:00

FK Slavia Orlová
Albrechtice

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 31.08 16:30

Staré Město
FK Slavia Orlová

Spartak Jablunkov

6. kolo, So 07.09 16:00

FK Slavia Orlová
Spartak Jablunkov

FK Slavia Orlová

7. kolo, Ne 15.09 16:00

Smilovice
FK Slavia Orlová

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 21.09 16:00

FK Slavia Orlová
LIBHOŠŤ

FK Slavia Orlová

9. kolo, So 28.09 15:30

Stonava
FK Slavia Orlová

Lučina

10. kolo, So 05.10 15:00

FK Slavia Orlová
Lučina

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 13.10 15:00

Jistebník
FK Slavia Orlová

Sokol Dolní Lutyně

12. kolo, So 19.10 14:00

FK Slavia Orlová
Sokol Dolní Lutyně

FK Slavia Orlová

13. kolo, So 26.10 14:00

Vratimov
FK Slavia Orlová

Starší žáci první.

Starší žáci první.

Naši starší žáci dnes vyhráli turnaj starších žáků,který pořadal OFS Karviná a postoupili tak do finále.

Zimní halový turnaj OFS Karviná 1. kolo 12.1.2019 Orlová

Starší žáci sk. A

Účast: FK Slavia Orlová, FK Bospor Bohumín, MFK Karviná B, SK Dětmarovice, FK Český Těšín,

TJ Internacionál Petrovice.

 

Tabulka 1. kola:

  1. FK Slavia Orlová 10b. 7:3

  2. MFK Karviná B 9b. 7:4

  3. FK Bospor Bohumín 4b. 5:4 vzájemné utkání 1:1 (rozhodlo skóre)

  4. FK Český Těšín 4b. 3:4 vzájemné utkání 1:1 (rozhodlo skóre)

  5. SK Dětmarovice 1b. 1:8

  6. TJ Internacionál Petrovice nedostavil se

 

Postupující do skupiny C: FK Slavia Orlová, MFK Karviná B, FK Bospor Bohumín.

Postupující do skupiny D: FK Český Těšín, SK Dětmarovice, TJ Internacionál Petrovice.

 

Střelci jednotlivých družstev v 1. kole:

FK Slavia Orlová (7): Sobek Martin 4, Motloch Jakub 2, Plinta Dominik 1.

MFK Karviná B (7): Mrázek Jan 2, Stavař Viktor 1, Adámek Martin 1, Kijonka Tomáš 1,

Poruba Dominik 1, Szalbot Vojtěch 1.

FK Bospor Bohumín (5): Herman Patrik 4, Skála Daniel 1.

FK Český Těšín (3): Kucharik Hynek 1, Sikora Ondřej 1, Kunz Kryštof 1.

SK Dětmarovice (1): Dembinný Jiří 1.

 

Rozhodčí: Hrubý Jaroslav, Nemec Jozef, Razima Josef.

Diskuze

Tabulka

1. Stonava 2 8:2 6
2. Petřvald na Moravě 2 6:1 6
3. Albrechtice 2 6:2 6
4. Sokol Dobrá 2 6:2 6
5. Jistebník 2 6:3 4
6. Dobratice 2 3:4 3
7. Staré Město 2 2:3 3
8. Smilovice 2 5:7 3
9. Lučina 2 3:5 3
10. Spartak Jablunkov 2 4:5 1
11. Vratimov 2 2:4 0
12. LIBHOŠŤ 2 2:5 0
13. FK Slavia Orlová 2 1:6 0
14. Sokol Dolní Lutyně 2 1:6 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

24.08.2019 Nikola Herdová (21)
26.08.2019 Jakub Švrčina (11)
02.09.2019 Karin Bočková (25)
07.09.2019 Pavlína Pavlátová (55)
10.09.2019 Jan Nowinski (28)
10.09.2019 Pavla Podstawková (38)
11.09.2019 Iveta Fogášová (18)
13.09.2019 Filip Černý (13)
15.09.2019 Michal Grochol (14)
17.09.2019 Barbora Palová (20)
TOPlist

Střelci týmu

1 gól

David Jatagandzidis

Najdete nás na Facebooku

MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 110985
Posledních 30 dnů: 2229 | Posledních 7 dnů: 535 | Poslední den: 56

© 2019 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne