FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

FK Slavia Orlová

3. kolo, So 17.08 17:00

Petřvald na Moravě4
FK Slavia Orlová 0

Dobratice

2. kolo, So 10.08 17:00

FK Slavia Orlová 1
Dobratice2

FK Slavia Orlová

14. kolo, Ne 16.06 17:00

Jistebník2
FK Slavia Orlová 3

Vratimov

26. kolo, So 08.06 17:00

FK Slavia Orlová 3
Vratimov2

FK Slavia Orlová

25. kolo, So 01.06 17:00

Spartak Jablunkov3
FK Slavia Orlová 2

Dobratice

24. kolo, So 25.05 17:00

FK Slavia Orlová 4
Dobratice1

FK Slavia Orlová

23. kolo, Ne 19.05 17:00

LIBHOŠŤ2
FK Slavia Orlová 1

Stonava

22. kolo, So 11.05 16:30

FK Slavia Orlová 1
Stonava3

FK Slavia Orlová

21. kolo, So 04.05 16:30

Staré Město1
FK Slavia Orlová 1

Lučina

20. kolo, So 27.04 16:30

FK Slavia Orlová 2
Lučina0

Albrechtice

4. kolo, Dnes 17:00

FK Slavia Orlová
Albrechtice

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 31.08 16:30

Staré Město
FK Slavia Orlová

Spartak Jablunkov

6. kolo, So 07.09 16:00

FK Slavia Orlová
Spartak Jablunkov

FK Slavia Orlová

7. kolo, Ne 15.09 16:00

Smilovice
FK Slavia Orlová

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 21.09 16:00

FK Slavia Orlová
LIBHOŠŤ

FK Slavia Orlová

9. kolo, So 28.09 15:30

Stonava
FK Slavia Orlová

Lučina

10. kolo, So 05.10 15:00

FK Slavia Orlová
Lučina

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 13.10 15:00

Jistebník
FK Slavia Orlová

Sokol Dolní Lutyně

12. kolo, So 19.10 14:00

FK Slavia Orlová
Sokol Dolní Lutyně

FK Slavia Orlová

13. kolo, So 26.10 14:00

Vratimov
FK Slavia Orlová

Starší žáci vyhráli Orlová Cup 2019

Starší žáci vyhráli Orlová Cup 2019
             
             
      ÚČASTNÍCI skupina A skupina B  
             
             
      ORLOVÁ A-SŽ ORLOVÁ B ORLOVÁ A  
      MFK KARVINÁ MFK KARVINÁ STARÁ BĚLÁ  
      ODRA PETŘKOVICE FK TĚRLICKO INTER PETROVICE  
      STARÁ BĚLÁ ODRA PETŘKOVICE FK STUDÉNKA  
      FK TĚRLICKO      
      ORLOVÁ B-ML.Ž      
      FK STUDÉNKA      
      INTER PETROVICE      
            Výsledek
      8.00-8.14 MFK KARVINÁ FK TĚRLICKO 2—0
      8.15-8.29 STARÁ BĚLÁ INTER PETROVICE 0—0
      8.30-8.44 ORLOVÁ B ODRA PETŘKOVICE 0—5
      8.45-8.59 ORLOVÁ A FK STUDÉNKA 4—0
             
      9.00-9.14 ORLOVÁ B FK TĚRLICKO 0—5
      9.15-9.29 ORLOVÁ A INTER PETROVICE 2—1
      9.30-9.44 MFK KARVINÁ ODRA PETŘKOVICE 1—0
      9.45-9.59 STARÁ BĚLÁ FK STUDÉNKA 3—1
             
      10.00-10.14 ORLOVÁ B MFK KARVINÁ 0—7
      10.15-10.29 ORLOVÁ A STARÁ BĚLÁ 0—1
      10.30-10.44 FK TĚRLICKO ODRA PETŘKOVICE 1—2
      10.45-10.59 INTER PETROVICE FK STUDÉNKA 1—0
             
  C A1-B4 11.15-11.33 MFK KARVINÁ FK STUDÉNKA 2—0
  D A2-B3 11.34-11.52 PETŘKOVICE INTER PETROVICE 1—2
  E A3-B2 11.53-12.11 FK TĚRLICKO ORLOVÁ A 1—2po pen.
  F A4-B1 12.12-12.30 ORLOVÁ B STARÁ BĚLÁ 0—8
             
  G porC-porE 12.31-12.49 FK STUDÉNKA FK TĚRLICKO 1—2
  H porD-porF 12.50-13.08 PETŘKOVICE ORLOVÁ B 4—2
  I vítC-vítE 13.09-13.27 MFK KARVINÁ ORLOVÁ A 1—2
  J vítD-vítF 13.28-13.46 PETŘKOVICE STARÁ BĚLÁ 0—2
             
  7—8 porG-porH 13.47-14.05 FK STUDÉNKA ORLOVÁ B 2—1
  5—6 vítG-vítH 14.06-14.24 FK TĚRLICKO PETŘKOVICE 2—1
  3—4 porI-porJ 14.25-14.43 MFK KARVINÁ INTER PETROVICE 1—0po pen.
  1—2 vítI-vítJ 14.44-15.02 ORLOVÁ A STARÁ BĚLÁ 1—0
    1 ORLOVÁ A-SŽ      
    2 STARÁ BĚLÁ      
    3 MFK KARVINÁ      
    4 INTER PETROVICE      
    5 FK TĚRLICKO      
    6 PETŘKOVICE      
    7 FK STUDÉNKA      
    8 ORLOVÁ B-ML.Ž      
             
      NEJLEPŠÍ STŘELEC MARTIN SOBEK ORLOVÁ A  
             
      NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ MATYÁŠ HEINZ MFK KARVINÁ  
             
      NEJLEPŠÍ HRÁČ VOJTĚCH MICHEJDA FK TĚRLICKO  

Diskuze

Tabulka

1. Stonava 2 8:2 6
2. Petřvald na Moravě 2 6:1 6
3. Albrechtice 2 6:2 6
4. Sokol Dobrá 2 6:2 6
5. Jistebník 2 6:3 4
6. Dobratice 2 3:4 3
7. Staré Město 2 2:3 3
8. Smilovice 2 5:7 3
9. Lučina 2 3:5 3
10. Spartak Jablunkov 2 4:5 1
11. Vratimov 2 2:4 0
12. LIBHOŠŤ 2 2:5 0
13. FK Slavia Orlová 2 1:6 0
14. Sokol Dolní Lutyně 2 1:6 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

24.08.2019 Nikola Herdová (21)
26.08.2019 Jakub Švrčina (11)
02.09.2019 Karin Bočková (25)
07.09.2019 Pavlína Pavlátová (55)
10.09.2019 Jan Nowinski (28)
10.09.2019 Pavla Podstawková (38)
11.09.2019 Iveta Fogášová (18)
13.09.2019 Filip Černý (13)
15.09.2019 Michal Grochol (14)
17.09.2019 Barbora Palová (20)
TOPlist

Střelci týmu

1 gól

David Jatagandzidis

Najdete nás na Facebooku

MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 110985
Posledních 30 dnů: 2229 | Posledních 7 dnů: 535 | Poslední den: 56

© 2019 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne