FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Sokol Dobrá

1. kolo, So 02.11 14:00

FK Slavia Orlová 4
Sokol Dobrá1

FK Slavia Orlová

13. kolo, So 26.10 14:00

Vratimov1
FK Slavia Orlová 3

Sokol Dolní Lutyně

12. kolo, So 19.10 14:00

FK Slavia Orlová 6
Sokol Dolní Lutyně0

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 13.10 15:00

Jistebník1
FK Slavia Orlová 2

Lučina

10. kolo, So 05.10 15:00

FK Slavia Orlová 4
Lučina1

FK Slavia Orlová

9. kolo, So 28.09 15:30

Stonava3
FK Slavia Orlová 1

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 21.09 16:00

FK Slavia Orlová 5
LIBHOŠŤ1

FK Slavia Orlová

7. kolo, Ne 15.09 16:00

Smilovice0
FK Slavia Orlová 4

Spartak Jablunkov

6. kolo, So 07.09 16:00

FK Slavia Orlová 4
Spartak Jablunkov0

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 31.08 16:30

Staré Město2
FK Slavia Orlová 2

LOS ZT muži sk.A

LOS ZT muži sk.A
Rozlosování zimního turnaje o pohár Starosty města Orlová
1. SK Dětmarovice        
2. Lokomotiva Petrovice        
3. SK Šenov        
4. FK Slavia Orlová        
5. Olza Pogwizdów (PL)        
6. Victoria Hażlach (PL)        
        hod. výsledek
so 2.2. SK Dětmarovice Victoria Hażlach 10:00  
    Loko Petrovice Olza Pogwizdów 12:00  
  6.II SK Šenov FK Slavia Orlová 17:30  
           
so 9.2. Victoria Hażlach FK Slavia Orlová 9.00  
    Olza Pogwizdów SK Šenov 11.00  
    SK Dětmarovice Loko Petrovice 13.00  
           
so 16.2. Loko Petrovice Victoria Hażlach 9.00  
    SK Šenov SK Dětmarovice 11.00  
    FK Slavia Orlová Olza Pogwizdów 13.00  
           
so 23.2. Victoria Hażlach Olza Pogwizdów 11.00  
  25.2 FK Slavia Orlová SK Dětmarovice 17:30  
    Loko Petrovice SK Šenov 13.00  
           
so 2.3. SK Šenov Victoria Hażlach 9.00  
    FK Slavia Orlová Loko Petrovice 11.00  
    Olza Pogwizdów SK Dětmarovice 13.00  

Diskuze

Tabulka

1. Petřvald na Moravě 13 43:9 34
2. FK Slavia Orlová 13 41:19 28
3. Stonava 13 32:19 27
4. Dobratice 13 28:21 25
5. Albrechtice 13 40:22 24
6. Vratimov 13 27:19 21
7. Lučina 13 32:27 20
8. Spartak Jablunkov 13 27:19 19
9. Sokol Dobrá 13 16:24 14
10. Smilovice 13 17:31 13
11. LIBHOŠŤ 13 22:44 12
12. Jistebník 13 23:42 11
13. Staré Město 13 12:27 9
14. Sokol Dolní Lutyně 13 10:47 1

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

01.06.2020 Filip Otýpka (12)
02.06.2020 Klára Capinská (11)
03.06.2020 Martin Telehanič (11)
03.06.2020 Emil Richter (46)
04.06.2020 Tomáš Válek (18)
08.06.2020 Jan Hanusek (33)
18.06.2020 Miroslav Macháček (38)
18.06.2020 Miroslav Macháček (39)
20.06.2020 Adam Schwarz (12)
22.06.2020 Tomáš Mleziva (28)
TOPlist

Střelci týmu

14 gólů

David Jatagandzidis

13 gólů

Dominik Renta

4 góly

Martin Kempný

3 góly

Petr Kremzer

2 góly

Petr Klimsza

1 gól

Martin Papuga

1 gól

Adam Hruška

1 gól

Jan Nowinski

1 gól

Jan Hanusek

1 gól

Nikolas Derík

Najdete nás na Facebooku

MŠMT Město Orlová Moravskoslezský kraj Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 126404
Posledních 30 dnů: 1085 | Posledních 7 dnů: 246 | Poslední den: 37

© 2020 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne