FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

FK Slavia Orlová

7. kolo, Ne 15.09 16:00

Smilovice0
FK Slavia Orlová 4

Spartak Jablunkov

6. kolo, So 07.09 16:00

FK Slavia Orlová 4
Spartak Jablunkov0

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 31.08 16:30

Staré Město2
FK Slavia Orlová 2

Albrechtice

4. kolo, So 24.08 17:00

FK Slavia Orlová 5
Albrechtice3

FK Slavia Orlová

3. kolo, So 17.08 17:00

Petřvald na Moravě4
FK Slavia Orlová 0

Dobratice

2. kolo, So 10.08 17:00

FK Slavia Orlová 1
Dobratice2

FK Slavia Orlová

14. kolo, Ne 16.06 17:00

Jistebník2
FK Slavia Orlová 3

Vratimov

26. kolo, So 08.06 17:00

FK Slavia Orlová 3
Vratimov2

FK Slavia Orlová

25. kolo, So 01.06 17:00

Spartak Jablunkov3
FK Slavia Orlová 2

Dobratice

24. kolo, So 25.05 17:00

FK Slavia Orlová 4
Dobratice1

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 21.09 16:00

FK Slavia Orlová
LIBHOŠŤ

FK Slavia Orlová

9. kolo, So 28.09 15:30

Stonava
FK Slavia Orlová

Lučina

10. kolo, So 05.10 15:00

FK Slavia Orlová
Lučina

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 13.10 15:00

Jistebník
FK Slavia Orlová

Sokol Dolní Lutyně

12. kolo, So 19.10 14:00

FK Slavia Orlová
Sokol Dolní Lutyně

FK Slavia Orlová

13. kolo, So 26.10 14:00

Vratimov
FK Slavia Orlová

Sokol Dobrá

1. kolo, So 02.11 14:00

FK Slavia Orlová
Sokol Dobrá

LOS ZT muži sk.A

LOS ZT muži sk.A
Rozlosování zimního turnaje o pohár Starosty města Orlová
1. SK Dětmarovice        
2. Lokomotiva Petrovice        
3. SK Šenov        
4. FK Slavia Orlová        
5. Olza Pogwizdów (PL)        
6. Victoria Hażlach (PL)        
        hod. výsledek
so 2.2. SK Dětmarovice Victoria Hażlach 10:00  
    Loko Petrovice Olza Pogwizdów 12:00  
  6.II SK Šenov FK Slavia Orlová 17:30  
           
so 9.2. Victoria Hażlach FK Slavia Orlová 9.00  
    Olza Pogwizdów SK Šenov 11.00  
    SK Dětmarovice Loko Petrovice 13.00  
           
so 16.2. Loko Petrovice Victoria Hażlach 9.00  
    SK Šenov SK Dětmarovice 11.00  
    FK Slavia Orlová Olza Pogwizdów 13.00  
           
so 23.2. Victoria Hażlach Olza Pogwizdów 11.00  
  25.2 FK Slavia Orlová SK Dětmarovice 17:30  
    Loko Petrovice SK Šenov 13.00  
           
so 2.3. SK Šenov Victoria Hażlach 9.00  
    FK Slavia Orlová Loko Petrovice 11.00  
    Olza Pogwizdów SK Dětmarovice 13.00  

Diskuze

Tabulka

1. Petřvald na Moravě 6 15:3 16
2. Stonava 5 16:5 13
3. Albrechtice 6 15:7 13
4. Lučina 6 18:10 10
5. FK Slavia Orlová 6 16:11 10
6. Dobratice 6 8:13 9
7. Vratimov 6 9:6 8
8. Sokol Dobrá 5 6:7 7
9. Smilovice 5 7:14 6
10. LIBHOŠŤ 6 11:19 6
11. Staré Město 6 7:10 5
12. Spartak Jablunkov 6 8:12 5
13. Jistebník 5 10:18 4
14. Sokol Dolní Lutyně 6 5:16 1

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

22.09.2019 Tomáš Věčorek (31)
22.09.2019 Ondřej Matušík (38)
23.09.2019 Lukáš Koník (20)
26.09.2019 Alex Ondruch (16)
27.09.2019 Petr Kremzer (27)
28.09.2019 Adam Piš (13)
29.09.2019 Dominik Renta (22)
09.10.2019 Marcel Vomastek (18)
10.10.2019 Simona Pipreková (18)
12.10.2019 Lumír Kalemba (49)
TOPlist

Střelci týmu

7 gólů

David Jatagandzidis

3 góly

Dominik Renta

3 góly

Petr Kremzer

1 gól

Martin Papuga

1 gól

Adam Hruška

1 gól

Petr Klimsza

Najdete nás na Facebooku

MŠMT Město Orlová Moravskoslezský kraj Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 112991
Posledních 30 dnů: 2438 | Posledních 7 dnů: 639 | Poslední den: 69

© 2019 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne