FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

FK Slavia Orlová

14. kolo, Ne 16.06 17:00

Jistebník2
FK Slavia Orlová 3

Vratimov

26. kolo, So 08.06 17:00

FK Slavia Orlová 3
Vratimov2

FK Slavia Orlová

25. kolo, So 01.06 17:00

Spartak Jablunkov3
FK Slavia Orlová 2

Dobratice

24. kolo, So 25.05 17:00

FK Slavia Orlová 4
Dobratice1

FK Slavia Orlová

23. kolo, Ne 19.05 17:00

LIBHOŠŤ2
FK Slavia Orlová 1

Stonava

22. kolo, So 11.05 16:30

FK Slavia Orlová 1
Stonava3

FK Slavia Orlová

21. kolo, So 04.05 16:30

Staré Město1
FK Slavia Orlová 1

Lučina

20. kolo, So 27.04 16:30

FK Slavia Orlová 2
Lučina0

FK Slavia Orlová

19. kolo, So 20.04 16:00

Sokol Dobrá2
FK Slavia Orlová 4

Hrabová

18. kolo, So 13.04 16:00

FK Slavia Orlová 3
Hrabová1

Dobratice

2. kolo, So 10.08 17:00

FK Slavia Orlová
Dobratice

FK Slavia Orlová

3. kolo, So 17.08 17:00

Petřvald na Moravě
FK Slavia Orlová

Albrechtice

4. kolo, So 24.08 17:00

FK Slavia Orlová
Albrechtice

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 31.08 16:30

Staré Město
FK Slavia Orlová

Spartak Jablunkov

6. kolo, So 07.09 16:00

FK Slavia Orlová
Spartak Jablunkov

FK Slavia Orlová

7. kolo, Ne 15.09 16:00

Smilovice
FK Slavia Orlová

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 21.09 16:00

FK Slavia Orlová
LIBHOŠŤ

FK Slavia Orlová

9. kolo, So 28.09 15:30

Stonava
FK Slavia Orlová

Lučina

10. kolo, So 05.10 15:00

FK Slavia Orlová
Lučina

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 13.10 15:00

Jistebník
FK Slavia Orlová

Statistika-STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2018/2019

Statistika-STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2018/2019
  Finálová skupina o 1-9 místo    
       
1 TJ Slovan Havířov 67  
2 MFK Karviná 57  
3 SK Dětmarovice 60  
4 FK Baník Albrechtice 48  
5 FK Těrlicko 42  
6 MFK Havířov 40  
7 FK Český Těšín 39  
8 TJ Internacionál Petrovice 37  
9 MSK Orlová 34  
  Daniel Janků TJ Slovan Havířov 20  
       
  skupina o 10-18 místo    
       
1 TJ Petřvald 68  
2 Slovan Horní Žukov 57  
3 FK Bospor Bohumín 55  
4 TJ Depos Horní Suchá 42  
5 TJ Havířov-Dolní Datyně 41  
6 TJ Sokol Dolní Lutyně 38  
7 FK Gascontrol Havířov 35  
8 FK Slovan Záblatí 28  
9 FC Horní Bludovice 25  
  Patrik Pecha TJ Sokol Dolní Lutyně 29  
       

Diskuze

Tabulka

1. FK Slavia Orlová 0 0:0 0
2. Dobratice 0 0:0 0
3. Petřvald na Moravě 0 0:0 0
4. Sokol Dolní Lutyně 0 0:0 0
5. Albrechtice 0 0:0 0
6. Staré Město 0 0:0 0
7. Spartak Jablunkov 0 0:0 0
8. Smilovice 0 0:0 0
9. LIBHOŠŤ 0 0:0 0
10. Stonava 0 0:0 0
11. Lučina 0 0:0 0
12. Jistebník 0 0:0 0
13. Vratimov 0 0:0 0
14. Sokol Dobrá 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

24.07.2019 Adam Malík (23)
26.07.2019 Jakub Steskál (13)
26.07.2019 Lukáš Snítil (12)
26.07.2019 Vendula Pustovková (20)
27.07.2019 Stanislav Verbík (13)
28.07.2019 Jáchym Otýpka (9)
29.07.2019 Leoš Seman (11)
30.07.2019 Jiří Vašátko (17)
01.08.2019 Jaroslav Ličík (65)
02.08.2019 Tomáš Platkevič (11)
TOPlist

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 108678
Posledních 30 dnů: 1545 | Posledních 7 dnů: 529 | Poslední den: 83

© 2019 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne