FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Sokol Dobrá

1. kolo, So 02.11 14:00

FK Slavia Orlová 4
Sokol Dobrá1

FK Slavia Orlová

13. kolo, So 26.10 14:00

Vratimov1
FK Slavia Orlová 3

Sokol Dolní Lutyně

12. kolo, So 19.10 14:00

FK Slavia Orlová 6
Sokol Dolní Lutyně0

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 13.10 15:00

Jistebník1
FK Slavia Orlová 2

Lučina

10. kolo, So 05.10 15:00

FK Slavia Orlová 4
Lučina1

FK Slavia Orlová

9. kolo, So 28.09 15:30

Stonava3
FK Slavia Orlová 1

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 21.09 16:00

FK Slavia Orlová 5
LIBHOŠŤ1

FK Slavia Orlová

7. kolo, Ne 15.09 16:00

Smilovice0
FK Slavia Orlová 4

Spartak Jablunkov

6. kolo, So 07.09 16:00

FK Slavia Orlová 4
Spartak Jablunkov0

FK Slavia Orlová

5. kolo, So 31.08 16:30

Staré Město2
FK Slavia Orlová 2

Mladší přípravka na turnaji na 2 místě,postoupila do finále.

Mladší přípravka na turnaji na 2 místě,postoupila do finále.

Zimní halový turnaj OFS Karviná 1. kolo 4.1.2020 Orlová

Mladší přípravky sk. B

Účast: MFK Karviná A, SK Dětmarovice, MSK Orlová, TJ Petřvald, FK Bospor Bohumín,

TJ Slovan Havířov B

 

Výsledky:

MFK Karviná A – MSK Orlová

1:3

 

SK Dětmarovice – TJ Slovan Havířov B

 

0:3

 

FK Bospor Bohumín – TJ Petřvald

 

0:0

 

SK Dětmarovice – MSK Orlová

 

0:0

 

MFK Karviná A – FK Bospor Bohumín

 

0:4

 

TJ Petřvald – MSK Orlová

 

1:1

 

SK Dětmarovice – FK Bospor Bohumín

 

0:2

 

TJ Slovan Havířov B – MSK Orlová

 

2:2

 

TJ Petřvald – MFK Karviná A

 

4:0

 

TJ Slovan Havířov B – FK Bospor Bohumín

 

0:2

SK Dětmarovice – TJ Petřvald 1:0

MFK Karviná A – TJ Slovan Havířov B 0:1

FK Bospor Bohumín – MSK Orlová 1:2

TJ Petřvald – TJ Slovan Havířov B 0:1

MFK Karviná A – SK Dětmarovice 1:1

 

Tabulka 1. kola:

FK Bospor Bohumín 9

MSK Orlová 8

TJ Slovan Havířov B 7

TJ Petřvald 5

SK Dětmarovice 2 vz. utkání 1:1 obdrž. branky 6

MFK Karviná A 2 vz. utkání 1:1 obdrž. branky 13

 

Družstva na 1-3 místě postupují do finálové skupina C.

Družstva na 4-6 místě postupují do skupiny D o umístění.

 

Střelci v 1. kole:

FK Bospor Bohumín (9): Sittek Sebastián 5, Mirga Ondřej 2, Duda Jan 1, Damek Matyáš 1.

MSK Orlová (8): Ščerba Šimon 3, Matušík Aleš 2, Bugel Tomáš 1, Sendžo Patrik 1, Suruvka Matyáš 1.

TJ Slovan Havířov B (7): Vašut Tobiáš 3, Gulec Richard 2, Černý Sebastián 1, Vlček David 1.

TJ Petřvald (5): Skutek Adam 3, Wencel Václav 2.

SK Dětmarovice (2): Holeš Vítek 1, Polách Viktor 1.

MFK Karviná A (2): Valášek Michael 2.

 

Rozhodčí: Wojaczek Jan, Stejskal Karel.

 

Diskuze

Tabulka

1. Petřvald na Moravě 13 43:9 34
2. FK Slavia Orlová 13 41:19 28
3. Stonava 13 32:19 27
4. Dobratice 13 28:21 25
5. Albrechtice 13 40:22 24
6. Vratimov 13 27:19 21
7. Lučina 13 32:27 20
8. Spartak Jablunkov 13 27:19 19
9. Sokol Dobrá 13 16:24 14
10. Smilovice 13 17:31 13
11. LIBHOŠŤ 13 22:44 12
12. Jistebník 13 23:42 11
13. Staré Město 13 12:27 9
14. Sokol Dolní Lutyně 13 10:47 1

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

01.04.2020 Nela Majkútová (19)
02.04.2020 Vojtěch Kadlíček (17)
04.04.2020 Alžběta Witová (19)
07.04.2020 Hana Roederová (24)
07.04.2020 Klára Kubešová (19)
09.04.2020 Tomáš Kupczak (10)
11.04.2020 Jakub Sobek (11)
11.04.2020 Kristián Bartoš (16)
13.04.2020 Lucie Michenková (31)
19.04.2020 Markéta Kopalová (10)
TOPlist

Střelci týmu

14 gólů

David Jatagandzidis

13 gólů

Dominik Renta

4 góly

Martin Kempný

3 góly

Petr Kremzer

2 góly

Petr Klimsza

1 gól

Martin Papuga

1 gól

Adam Hruška

1 gól

Jan Nowinski

1 gól

Jan Hanusek

1 gól

Nikolas Derík

Najdete nás na Facebooku

MŠMT Město Orlová Moravskoslezský kraj Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 124773
Posledních 30 dnů: 1704 | Posledních 7 dnů: 204 | Poslední den: 18

© 2020 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne