FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Sokol Dobrá

10. kolo, So 10.10.2020 15:00

FK Slavia Orlová 4
Sokol Dobrá0

FK Slavia Orlová

9. kolo, Ne 4.10.2020 15:30

Albrechtice1
FK Slavia Orlová 2

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 26.9.2020 16:00

FK Slavia Orlová 3
LIBHOŠŤ1

FK Slavia Orlová

7. kolo, So 19.9.2020 16:00

Dobratice0
FK Slavia Orlová 1

Lučina

6. kolo, So 12.9.2020 16:00

FK Slavia Orlová 2
Lučina1

Stonava

5. kolo, So 5.9.2020 16:30

FK Slavia Orlová 0
Stonava3

Spartak Jablunkov

4. kolo, So 29.8.2020 17:00

FK Slavia Orlová 6
Spartak Jablunkov1

FK Slavia Orlová

3. kolo, Ne 23.8.2020 17:00

Jistebník1
FK Slavia Orlová 2

Staré Město

2. kolo, So 15.8.2020 17:00

FK Slavia Orlová 1
Staré Město0

FK Slavia Orlová

14. kolo, Ne 16.6.2019 17:00

Jistebník2
FK Slavia Orlová 3

Program zimního turnaje

Program zimního turnaje
ROZLOSOVÁNÍ ORLOVÁ        
1 kolo:   volno: Hažlach    
NEDĚLE 9:00 Baník Rychvald Inter Petrovice  
2.2.2020 11:00 Olza Pogwizdów Slavoj Rychvald  
  13:00 Sokol Lutyně Bl. Kończyce W.  
         
2.kolo   volno: Inter Petrovice    
NEDĚLE 11:00 Viktoria Hažlach Sokol Lutyně  
9.2.2020 13:00 Olza Pogwizdów Baník Rychvald  
  15:00 Slavoj Rychvald Bl. Kończyce W.  
         
         
3.kolo   volno: Blyskawica Kończyce Wielkie    
SOBOTA 9:00 Inter Petrovice Dolní Lutyně  
15.2.2020 11:00 Slavoj Rychvald Baník Rychvald  
  13:00 Victoria Hažlach Olza Pogwizdów  
         
4.kolo   volno Pogwizdów    
NEDĚLE 9:00 Sokol Lutyně Slavoj Rychvald  
23.2.2020 11:00 Baník Rychvald Viktoria Hažlach  
  13:00 Bl. Kończyce W. Inter Petrovice  
         
5.kolo   volno: Baník Rychvald    
NEDĚLE 9:00 Sokol Lutyně Olza Pogwizdów  
1.3.2019 11:00 Bl. Kończyce W. Viktoria Hažlach  
  13:00 Inter Petrovice Slavoj Rychvald  
         
6.kolo   volno: Slavoj Rychvald    
SOBOTA 9:00 Viktoria Hažlach Inter Petrovice  
7.3.2020 11:00 Olza Pogwizdów Bl. Kończyce W.  
  13:00 Baník Rychvald Sokol Lutyně  
         
7.kolo   volno Sokol Lutyně    
SOBOTA 9:00 Bl. Kończyce W. Baník Rychvald  
14.3.2020 11:00 Inter Petrovice Olza Pogwizdów  
  13:00 Slavoj Rychvald Viktoria Hažlach  
         

Diskuze

Tabulka

1. FK Slavia Orlová 9 21:8 24
2. Vratimov 9 36:12 22
3. Albrechtice 9 27:8 20
4. Stonava 9 34:11 19
5. LIBHOŠŤ 9 28:17 17
6. Dobratice 8 28:11 15
7. Staré Město 8 10:10 13
8. Sokol Dobrá 8 17:28 12
9. Smilovice 9 13:27 9
10. Hnojník 9 12:22 8
11. Lučina 8 15:21 7
12. Jistebník 8 10:18 3
13. Sokol Dolní Lutyně 8 9:49 3
14. Spartak Jablunkov 9 10:28 2

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.01.2021 Václav Gorcoš (15)
29.01.2021 Denis Jaroš (9)
02.02.2021 Mikuláš Virec (23)
08.02.2021 Patrik Adamíček (15)
08.02.2021 Daniel Strýček (10)
09.02.2021 Adam Buchta (14)
14.02.2021 Dominik Staněk (13)
15.02.2021 Dominik Staněk (13)
18.02.2021 Šimon Dzuba (16)
18.02.2021 Pavel Klus (15)
TOPlist

Střelci týmu

11 gólů

David Jatagandzidis

2 góly

Martin Zolman

2 góly

Jan Hanusek

1 gól

Jan Vybíral

1 gól

Miroslav Macháček

1 gól

Vojtěch Kadlíček

1 gól

Jan Nowinski

1 gól

Nikolas Derík

1 gól

Marek Maleňák

Najdete nás na Facebooku

MŠMT Město Orlová Moravskoslezský kraj Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky

Počet návštěv: 135348
Posledních 30 dnů: 658 | Posledních 7 dnů: 157 | Poslední den: 24

© 2021 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne