FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

FK Slavia Orlová

15. kolo, Ne 24.03 15:00

Bystřice1
FK Slavia Orlová 0

Jistebník

1. kolo, So 03.11 14:00

FK Slavia Orlová 0
Jistebník2

FK Slavia Orlová

13. kolo, Ne 28.10 14:00

Vratimov0
FK Slavia Orlová 0

Spartak Jablunkov

12. kolo, So 20.10 14:00

FK Slavia Orlová 3
Spartak Jablunkov1

FK Slavia Orlová

11. kolo, Ne 14.10 16:00

Dobratice5
FK Slavia Orlová 1

LIBHOŠŤ

10. kolo, So 06.10 15:00

FK Slavia Orlová 2
LIBHOŠŤ1

FK Slavia Orlová

9. kolo, Ne 30.09 15:30

Stonava0
FK Slavia Orlová 1

Staré Město

8. kolo, So 22.09 16:00

FK Slavia Orlová 2
Staré Město2

FK Slavia Orlová

7. kolo, So 15.09 16:00

Lučina4
FK Slavia Orlová 2

Sokol Dobrá

6. kolo, So 08.09 16:00

FK Slavia Orlová 3
Sokol Dobrá0

Smilovice

16. kolo, So 30.03 15:35

FK Slavia Orlová
Smilovice

FK Slavia Orlová

17. kolo, Ne 07.04 15:30

Albrechtice
FK Slavia Orlová

Hrabová

18. kolo, So 13.04 16:00

FK Slavia Orlová
Hrabová

FK Slavia Orlová

19. kolo, So 20.04 16:00

Sokol Dobrá
FK Slavia Orlová

Lučina

20. kolo, So 27.04 16:30

FK Slavia Orlová
Lučina

FK Slavia Orlová

21. kolo, So 04.05 16:30

Staré Město
FK Slavia Orlová

Stonava

22. kolo, So 11.05 16:30

FK Slavia Orlová
Stonava

FK Slavia Orlová

23. kolo, Ne 19.05 17:00

LIBHOŠŤ
FK Slavia Orlová

Dobratice

24. kolo, So 25.05 17:00

FK Slavia Orlová
Dobratice

FK Slavia Orlová

25. kolo, So 01.06 17:00

Spartak Jablunkov
FK Slavia Orlová

Trenéři

Martin Kempný st.
Martin Kempný st.

Pozice: Trenér mužů.

Aleš Věčorek
Aleš Věčorek

Pozice: Hrající asistent trenéra mužů.

Tomáš Siekiera
Tomáš Siekiera

Pozice: Trenér ženy MSK Orlová

Martin Velký
Martin Velký

Pozice: Šéftrenér mládeže,trenér mladší žáci,trenér benjamínci

Miroslav Macháček
Miroslav Macháček

Pozice: Trenér dorostu,trenér benjamínků.

František Pejchal
František Pejchal

Pozice: Trenér dorostu.

Emil Richter
Emil Richter

Pozice: trenér-Starší žáci

Tomáš Cmorják
Tomáš Cmorják

Pozice: Asistent trenéra mladších žáků

Lumír Kalemba
Lumír Kalemba

Pozice: Trenér-Starší přípravka

Adam Malík
Adam Malík

Pozice: Asistent trenéra starších přípravek

Tomáš Stankuš
Tomáš Stankuš

Pozice: Trenér mladší přípravka

Pavla Podstawková
Pavla Podstawková

Pozice: Trenérka mladší přípravky

Jan Hanusek
Jan Hanusek

Pozice: Asistent trenéra benjamínků.

Tabulka

1. Bystřice 14 29:18 32
2. Vratimov 14 28:16 28
3. Stonava 14 28:18 27
4. Spartak Jablunkov 14 28:21 23
5. Dobratice 14 30:27 22
6. Sokol Dobrá 14 16:18 21
7. FK Slavia Orlová 14 19:25 20
8. Lučina 14 28:36 19
9. Staré Město 14 32:28 18
10. LIBHOŠŤ 14 19:21 16
11. Jistebník 14 22:22 15
12. Smilovice 14 24:29 13
13. Albrechtice 14 19:28 12
14. Hrabová 14 23:38 11

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

02.04.2019 Vojtěch Kadlíček (16)
07.04.2019 Hana Roederová (23)
11.04.2019 Jakub Sobek (10)
13.04.2019 Lucie Michenková (30)
14.04.2019 Tereza Richterová (14)
25.04.2019 Michal Ščerba (35)
27.04.2019 Aladar Teplanský (17)
29.04.2019 Jana Kovalová (26)
29.04.2019 Martin Kurfürst (14)
03.05.2019 Martin Papuga (28)
TOPlist

Střelci týmu

9 gólů

David Jatagandzidis

3 góly

Jan Nowinski

2 góly

Dominik Renta

2 góly

Martin Kempný

1 gól

Tomáš Věčorek

1 gól

Jan Renta

1 gól

Pavel Beilner

Najdete nás na Facebooku

MŠMT FAČR Město Orlová Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky Hodinářství a zlatnictví Přeliáš STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 101721
Posledních 30 dnů: 2015 | Posledních 7 dnů: 488 | Poslední den: 98

© 2019 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne