FK Slavia Orlová a MSK Orlová

STRÁNKY FANOUŠKŮ fotbalových klubů
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Sokol Dobrá

10. kolo, So 10.10.2020 15:00

FK Slavia Orlová 4
Sokol Dobrá0

FK Slavia Orlová

9. kolo, Ne 4.10.2020 15:30

Albrechtice1
FK Slavia Orlová 2

LIBHOŠŤ

8. kolo, So 26.9.2020 16:00

FK Slavia Orlová 3
LIBHOŠŤ1

FK Slavia Orlová

7. kolo, So 19.9.2020 16:00

Dobratice0
FK Slavia Orlová 1

Lučina

6. kolo, So 12.9.2020 16:00

FK Slavia Orlová 2
Lučina1

Stonava

5. kolo, So 5.9.2020 16:30

FK Slavia Orlová 0
Stonava3

Spartak Jablunkov

4. kolo, So 29.8.2020 17:00

FK Slavia Orlová 6
Spartak Jablunkov1

FK Slavia Orlová

3. kolo, Ne 23.8.2020 17:00

Jistebník1
FK Slavia Orlová 2

Staré Město

2. kolo, So 15.8.2020 17:00

FK Slavia Orlová 1
Staré Město0

FK Slavia Orlová

14. kolo, Ne 16.6.2019 17:00

Jistebník2
FK Slavia Orlová 3

FK Slavia Orlová

13. kolo, So 31.10 14:00

Hnojník
FK Slavia Orlová

Vratimov

1. kolo, So 07.11 14:00

FK Slavia Orlová
Vratimov

O klubu

FK Slavia Orlová Spolek


 

FK Slavia Orlová Spolek, je slezský fotbalový klub z Orlové, hrající od sezony 2018/2019 -Krajské fotbalové soutěže.Stadion s přírodním trávníkem a vedlejší hřiště s umělou trávou 3. generace (v srpnu roku 2009 nahradila škvárové hřiště)ve sportovním areálu města Orlová.

Historicky 1. mistrovské utkání odehrála SK Slavia Orlová (původní název, který byl schválen 1. září roku 1930) v dubnu roku 1931 a vyhrála v Bílovci 4:1. V roce 2000 hrozil klubu bankrot, před kterým ho uchránilo město Orlová a převedlo hrací práva na Divizi z Karviné. V sezoně 2011/12 skončila Orlová v Divizi E na 1. místě a zajistila si tak historický postup do MSFL. Od sezony 2012/13 Orlová zakládá po letech opět i B-tým (juniorku), který hraje Okresní soutěž. Po sezóně 2014/15 vedení klubu oznámilo, že v příštím ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy klub působit nebude.


 

Historické názvy

  • 1930SK Slavia Orlová (Sportovní klub Slavia Orlová)

  • 1948Baník OKD Doubrava (Baník Ostravsko-karvinské doly Doubrava)

  • 1951ZSJ Baník Důl Žofie Orlová-Doubrava/Kopaniny (Závodní sokolská jednota Baník Důl Žofie Orlová-Doubrava/Kopaniny)

  • TJ Baník Důl Doubrava Orlová (Tělovýchovná jednota Baník Důl Doubrava Orlová)

  • 1989FK Slavia Orlová-Lutyně (Fotbalový klub Slavia Orlová-Lutyně)

Mládežnická družstva

FK Slavia Orlová má 5 mládežnických družstev:

Kategorie

Soutěž

Dorost

Krajská soutěž

Starší žáci

Krajská soutěž

Mladší žáci

Krajská soutěž

Starší přípravka

Okresní přebor

Mladší přípravka

Okresní přebor

Umístění v jednotlivých sezonách

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, R - remízy, P - porážky, VG - vstřelené góly, OG - obdržené góly, +/- - rozdíl skóre, B - body, červené podbarvení - sestup, zelené podbarvení - postup, fialové podbarvení - reorganizace, změna skupiny či soutěže

Československo (1947 – 1993)

Sezóny

Liga

Úroveň

Z

V

R

P

VG

OG

+/-

B

Pozice

1947/48

Moravskoslezská divize

3

30

3

3

24

32

137

-105

9

16.

1948[3]

Moravskoslezská divize - sk. Sever

3

11

3

1

7

25

34

-9

7

12.

...

1954

Krajská soutěž - Ostrava

3

22

13

4

5

69

37

+37

30

4.

...

1966/67[4]

Severomoravský oblastní přebor

4

26

11

5

10

51

48

+3

27

5.

1967/68[5]

Severomoravský oblastní přebor

4

26

13

6

7

49

37

+12

32

2.

1968/69[6]

Severomoravský oblastní přebor

4

26

12

2

12

37

41

-4

26

8.

1969/70

Severomoravský župní přebor

5

26

...

 

1970/71

Severomoravský župní přebor

5

26

...

1.

1971/72

Divize D

4

30

14

2

14

44

49

-5

30

9.

1972/73

Divize D

4

30

13

6

11

40

42

-2

32

9.

1973/74

Divize D

4

30

11

8

11

34

36

-2

30

10.

1974/75

Divize D

4

30

9

9

12

28

32

-4

27

11.

1975/76

Divize D

4

30

5

15

10

29

36

-7

25

14.

1976/77

Divize D

4

30

8

8

14

26

47

-21

24

16.

...

1982/83[7]

I. A třída Severomoravského kraje - sk. A

6

26

10

6

10

39

36

+3

26

7.

...

1985/86[8]

Přebor Severomoravského kraje - sk. A

5

26

17

5

4

53

22

+31

39

1.

1986/87

Divize D

4

30

10

9

11

27

31

-4

29

7.

1987/88

Divize D

4

30

15

6

9

52

35

+17

36

3.

1988/89

Divize D

4

30

9

14

7

37

35

+2

32

8.

1989/90

Divize D

4

30

10

7

13

37

42

-5

27

11.

1990/91

Divize D

4

30

12

5

13

44

45

-1

29

8.

1991/92[9]

Divize E

4

30

14

5

11

52

43

+9

33

3.

1992/93[9]

Divize E

4

30

8

9

13

36

42

-6

25

11.

Česká republika (1993 – )

Sezóna

Liga

Úroveň

Z

V

R

P

VG

OG

+/-

B

Pozice

1993/94[9]

Divize E

4

30

9

8

13

44

52

-8

26

10.

1994/95[9]

Divize E

4

30

11

4

15

50

54

-4

37

13.

1995/96[9]

Divize E

4

30

5

1

24

26

78

-52

16

16.

1996/97[9]

Slezský župní přebor

5

30

8

4

18

31

69

-38

28

14.

1997/98[9]

Slezský župní přebor

5

30

4

5

21

28

76

-48

17

16.

1998/99[8]

I. A třída Slezské župy - sk. A

6

26

9

4

13

27

44

-17

31

11.

1999/00[8]

I. A třída Slezské župy - sk. A

6

26

4

8

14

20

42

-22

20

12.

2000/01

Divize E

4

30

10

7

13

29

38

-9

37

11.

2001/02

Divize E

4

30

9

7

14

38

43

-5

34

13.

2002/03

Divize E

4

30

9

8

13

49

55

-6

35

13.

2003/04

Divize E

4

30

12

6

12

40

48

-8

42

7.

2004/05

Divize E

4

30

12

8

10

42

29

+13

44

6.

2005/06

Divize E

4

30

12

6

12

39

30

+9

42

10.

2006/07

Divize E

4

30

10

10

10

38

35

+3

40

9.

2007/08

Divize E

4

30

11

6

13

29

32

-3

39

8.

2008/09

Divize E

4

30

13

13

4

46

31

+15

52

4.

2009/10

Divize E

4

30

12

5

13

48

42

+6

41

8.

2010/11

Divize E

4

28

12

5

11

39

40

-1

41

6.

2011/12

Divize E

4

30

22

3

5

63

28

+35

69

1.

2012/13

Moravskoslezská fotbalová liga

3

30

9

9

12

43

50

-7

36

12.

2013/14

Moravskoslezská fotbalová liga

3

30

9

11

10

31

32

-1

38

9.

2014/15

Moravskoslezská fotbalová liga

3

30

9

10

11

40

44

-4

37

11.

1. FK Slavia Orlová 9 21:8 24
2. Vratimov 9 36:12 22
3. Albrechtice 9 27:8 20
4. Stonava 9 34:11 19
5. LIBHOŠŤ 9 28:17 17
6. Dobratice 8 28:11 15
7. Staré Město 8 10:10 13
8. Sokol Dobrá 8 17:28 12
9. Smilovice 9 13:27 9
10. Hnojník 9 12:22 8
11. Lučina 8 15:21 7
12. Jistebník 8 10:18 3
13. Sokol Dolní Lutyně 8 9:49 3
14. Spartak Jablunkov 9 10:28 2

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

05.11.2020 Jan Červinka (8)
15.11.2020 Patrik Wagner (11)
17.11.2020 David Jatagandzidis (30)
17.11.2020 Enrico Slazyk (13)
20.11.2020 Adam Novotný (8)
20.11.2020 Aleš Matušík (8)
25.11.2020 Radek Čtvrtlík (7)
04.12.2020 Patrik Neumann (12)
17.12.2020 Filip Tvardek (10)
20.12.2020 Roman Divina (56)
TOPlist

Střelci týmu

11 gólů

David Jatagandzidis

2 góly

Martin Zolman

2 góly

Jan Hanusek

1 gól

Jan Vybíral

1 gól

Miroslav Macháček

1 gól

Vojtěch Kadlíček

1 gól

Jan Nowinski

1 gól

Nikolas Derík

1 gól

Marek Maleňák

Najdete nás na Facebooku

MŠMT Město Orlová Moravskoslezský kraj Meteorcar Orlová MSK Orlová Refotal Restaurace u Málky STAVBY ORLOVÁ, s.r.o.

Počet návštěv: 133663
Posledních 30 dnů: 1101 | Posledních 7 dnů: 64 | Poslední den: 10

© 2020 FK Slavia Orlová a MSK Orlová | Všechna práva vyhrazena | fkslaviaorlova@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne